SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc z dieta (dieta do oceny)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 489

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 412
Witam potrzebuje pomocy przy diecie a mianowicie nie wiem czy dobrze ją uożyłem.
Wiek:19
Wzrost:19
Waga:80
(Praca dwuzmianowa, w jednym tygodniu będę na siłowni około 8 rano A w drugim około 17-18 Zależy kiedy się zbiorę) praca raczej siedząca bez ciężkiego wysiłku.
Trenuje 3-4 razy w tygodniu metodą FBW (zdjęcie treningu nizej)
Mój staż na siłowni jest bardzo krótki (około miesiąc, przedtem trenowalem mma około 4 lata po czym miałem około 8 miesięcy przerwy i o treningu przypominałem sobie raz na tydzień czasem na dwa itd)
Diety nigdy nie miałem i nigdy w sumie nie mogłem zrzucić brzucha i tam mam najwiekszy problem.
Starałem się układać dietę pod redukcję Ale w sumie nie wiem jak mi wyszło, nie znam się na tym za dobrze tylko tyle ile przeczytałem na forum wiec licze na pomoc :)
(Z dziennika na potreningu wyszło mi trochę inaczej niż na innym Ale zdjęcie z tego drugie pokazuje najdokładniej ile tego będzie wszystkiego)















(Trening
A
- martwy ciąg 5x5
- wycisk sztangi na płaskiej 5x5
- przysiad przedni 5x5
- wiosłowanie 5x5
- wycisk żołnierski 5x5
- uginanie ze sztangą 3x5
- pompki na poręczach 3x5



B
- przysiad ze sztangą na barkach 3x
- żuraw 2x
- podciąganie na drążku nachwytem 2x
- wiosłowanie 2x
- wycisk na skosie dodatnim 3x
- Facepulls 2x
- unoszenie na boki 2x
- unoszenie do przodu 2x
- uginanie ze sztangą / uginanie z hantlami 2x
- wycisk wąsko / francuz 2x


Zmieniony przez - Hiroo6 w dniu 2019-01-07 22:03:59
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82651 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699140
Wstaw dietę wg wskazówek
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html
Trening wstaw w dziale trening dla początkujących
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 412
Proszę o usunięcie tego tematu i zakładam już nowy ( Nie mam uprawnień do edycji tego :( )
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

co dalej? Redukcja czy Masa (sylwetka i dieta)

Wiecej