SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Na masę 78kg do poprawy xD

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 347
Mógłby ktoś zerknąć na moją dietę na masę i wytknąć ewentualne błędy. Mam 21 lat, 181cm wzrostu, 78kg wagi, trening 3 razy w tygodniu.

Posiłek 1:
100g płatków owsianych
banan
garsc rodzynek
30g odżywki białkowej
4 kostki gorzkiej czekolady

posiłek 2 :
120g chleba graham
3 gotowane jajka
pomidor

posiłek 3 :
300 g ziemniaków
50g masła orzechowego
jogurt naturalny

posiłek 4 :
100g białego ryżu
100g piersi z kurczaka
15g oliwy z oliwek
100g gotowanego brokuła

posiłek 5 :

100g białego ryżu
100g piersi z kurczaka
100 g kalafiora
15g oliwy z oliwek

posiłek 6 :
20g odżywki białkowej
25g masła orzechowego

Razem; 3125 kcal
Białko - 156,6g
Węglowodany - 403g
Tłuszcze - 94g

Pierwszy raz układam sobie diete i nie wiem czy wszystko w niej gra ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Warto nadmienić, że na tym forum pojawiały się ,,kwiatki'' które spożywały szejka składającego się z tuńczyka i coli

Odpowiednia dieta ma przede wszystkim pokrywać zapotrzebowanie na wszystkie niezbędne składniki odżywcze, a także dawać nam dobre samopoczucie, nie powodować problemów trawiennych, głodu czy ospałości, aby nasz sposób odżywiania dawał korzyści w formie poprawy sylwetki jak i poprawy ogólnie pojętego zdrowia należy zadbać o wszystkie wymienione czynniki.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-12-22 16:27:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699789
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Daj wg w/w schematu ale tak na oko 3 posiłek i ostatni są słabe. W ogóle możliwe ze za dużo wszystkiego jest.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76052 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754953
Aby oceniać i poprawiać dietę, trzeba wiedzieć dla kogo ona jest. Obowiązkowo więc wypełnij ankietę działu z linku podanego wyżej. Poza tym wklej wyliczenia zapotrzebowania kalorycznego z tego wzoru:

http://potreningu.pl/articles/5255/zapotrzebowanie-kaloryczne-dla-wnikliwych- 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 347
Anubis84 czyli odjąć węgli, białko i tłuszcze zostawić na tym poziomie i zrobic z 6 posilkow 5 ?? Kombinowac cos w takim kierunku ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 631 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17483
zastosuj sie do w.w wskazowek, bez tego ciezko bedzie pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76052 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754953
Zacznij od wypełnienia ankiety działu. Ilość posiłków dowolna. Jak Ci pasuje.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 527 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36480
Łoooo... ziemniaki z masłem orzechowym i jogurtem, Master Chef :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76052 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754953
Połączenie takie rzeczywiście nie wygląda zbyt ciekawie. Jednak czasami również mi przytrafi się zrobienie np. ziemniaków z warzywami i jakimś sosem kokosowo-pomidorowym. Osobno wędzona ryba i osobno migdały. Wszystko to nieszczególnie pasuje jako jeden posiłek, ale zjedzone osobno jest ok.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 631 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17483
no to ja od siebie dodam, jak juz jestesmy w temacie smakow, ze kiedys, lata temu, jak jeszcze z dieta i treningami nie mialo sie nic wspolnego potrafilem ze smakiem wpierdzielic bule wysmarowana pasztetem a na wierzch drzemik owocowy wchodzilo pieknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 527 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36480
W trakcie studiów zajadałem się suchą bułką podjadając majonez łyżką z słoika :D

Nie no tak jak już wiele razy było wspominane... nad dietą trzeba pomyśleć, to nie tylko makro i mikroelementy/witaminy a też smak i radość z jedzenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból brzucha, jelit a może wątroby?

Następny temat

Ważenie składników

WHEY premium