SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta "Keto"

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 16 lat Na forum 29 dni Przeczytanych tematów 24
Cześć , założyłem konto na forum i jest to mój pierwszy post , mianowicie chciałem się dowiedzieć czegoś o diecie "keto" czyli ketogenicznej Chce zacząć przygode z siłownią i potrzebuje kogoś kto miałby pojęcie o składnikach jakie mozna jesc na tej diecie , wiem ze mozna jeść wszelkiego rodzaju mięso bo nie ma ono wgl. węglowodanów a chodzi o to żeby wyelminować weglowodany max 50g dziennie , i potrzebuje też kogoś kto powiedziałby jakie cwiczenia na początek wykonywać mam jakieś podstawowe sprzety do cwiczenia i zrobienia podstaw w domu , ogólnie chcę dociąć fajnie sylwetke bo mase mam

Waże : 70kg przy wzroście 172cm , lat 17
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6118 Napisanych postów 11412 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 943301
Jest masa artykułów na temat diety ketogenicznej. Jedne z lepszych mają Ketogains, Robb Wolf, High Intensity Health, Perfect Keto także możesz zaglądać tam. Z polskich odpowiedników jest Dobropolski (choć ciężko się go czyta), z przepiwami natomiast masz Ola LCHF. Poza tym wypełnij proszę ankietę, byśmy wiedzieli coś więcej o Tobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11070 Napisanych postów 10917 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 315178
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zupa rybna

aerofull