SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta keto pytania różne

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 169
Witam wszystkich jako że dopiero co założyłem konto.
Zwracam się z prośbą i paroma pytaniami, w końcu lepiej zapytać się kogoś doświadczonego niż samemu zrobić jakieś błędy.

A więc od początku jakiś rok temu zacząłem ćwiczyć bez żadnych podstaw wiedzy na temat diety roztyłem się do prawie 100 kg. Pod koniec roku postanowiłem schudnąć i tak przez grudzień, styczeń dość rygorystyczne i nagle straciłem prawie 25 kg. Zacząłem odżywiać się zdrowo bez śmieci i wyliczając wszystko co jadłem. Chciałem zacząć ćwiczyć i powoli robić masę ale zachęcony przez kumpla postanowiłem zrzucić jeszcze trochę tłuszczu by później nie było go za dużo.

Wyglądalem dość śmiesznie i grubo...
Waga na zdjęciu około 90 kg (więc wyglądalem jeszcze gorzej)

http://ifotos.pl/zobacz/127766641_seqsaax.jpg

Obecnie moje wymiary

Wiek - 19 lat
Wzrost- 175cm
Waga- 74 kg
Obwód w pasie - 83 cm
Obwód w talii - 80 cm
Obwód klatki - 102 cm

I obecny wygląd:

http://ifotos.pl/zobacz/127521921_seqsaaw.jpg

http://ifotos.pl/zobacz/127679041_seqsaqh.jpg

http://ifotos.pl/zobacz/127889031_seqsqpp.jpg


Moje pierwsze pytanie brzmi czy zrzucić jednak jeszcze dalej tłuszcz czy lecieć z masą?
Chciałbym odkryć brzuch, a pewnie potem go jeszcze bardziej zaleje.



Drugie pytanie jaki mam typ sylwetki?

Wcześniej byłem pewny że endomorfik ale teraz gdy schudłem do mojej normalnej wagi sprzed dwóch lat nie jestem do końca pewny.




A teraz meritum rzeczy czytałem praktycznie przez cały styczeń i luty o wszystkim dotyczącym diety, ćwiczeń, fizjologii człowieka i pomyślałem czemu by nie spróbować diety ketogenicznej. Przez tydzień powoli obcinałem kalorie i wczoraj już pierwszy dzień tak nieporadnie zacząłem odżywiać się według tej diety.

Moje pytanie brzmi co zmienić w jadłospisie, co wywalić a co dodać?

Brakuje mi pomysłu skąd wziąć więcej procent tłuszczy, a jednocześnie by jedzenie było zjadliwe.

http://ifotos.pl/zobacz/127732221_seqsaqx.jpg

http://ifotos.pl/zobacz/127872691_seqsaqe.jpg

http://ifotos.pl/zobacz/127897951_seqsaqw.jpg

Obecnie moja aktywność fizyczna oprócz siedzenia lub jazdy motocyklem wynosi
3x w tygodniu siłownia
2x w tygodniu bieganie około 30 minut

Waga przy 2200 tysięcy kalorii dziennie spadała tygodniowo przez ostatni miesiąc około 0,4 kg max.

Gdyby ktoś zauważył coś dodatkowo jakieś błędy proszę pisać i dzielić się sam z chęcią lubię się odkształcać i eliminować to co robię źle.

Wielkie dzięki z góry za rady i pozdrawiam :)


ps. Niestety zdjecia tylko w linkach, wklejały sie jako miniatury :/



Zmieniony przez - Adimalina w dniu 2016-02-25 15:50:07
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 169
No właśnie zostało mi praktycznie tylko na brzuchu i bokach tak więcej tłuszczu z czym od zawsze był problem. Zobaczymy za dwa miesiące jaki będzie wygląd. Jak jeszcze będę miał jakiś pytania to odezwę się. A po zakończeniu zdam relacje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191508
Wrzuć dietę w takiej formie : https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Spokojnie dałbym bilansna 0 kaloryczne a jak u Ciebie z treningiem ?
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 169
Myślisz? A jak z utratą tkanki tłuszczowej na keto przy zerowym bilansie? Trening tak jak pisałem 3 razy w tygodniu około półtora godziny siłowy. I pomiędzy dniami treningowymi bieganie wieczorne. Czyli 2 razy w tygodniu .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191508
Salceson wyrzuć z diety a zamiast filet z kurczaka daj tłuściejsze mięso , lub rybe tłustą .Olej MCT dodawał do posiłku przed treningowego , białko spokojnie możesz podbić do 150 gram .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3037
witam a ja mam pytanko dieta tluszczowa z 1 ladowaniem w tyg przy niedoczynnosci przejdzie ? czy lepiej ciągnąć na wysokich węglach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 169
Salceson akurat tylko chwilowo znalazł się w lodówce.
Olej mct stosuje przed i po treningu.

Mam pytanie co do siemię lnianego kupiłem już kiedyś z uwagi na zdrowe tłuszcze chciałem wrzucić do diety z uwagi na dużo tłuszczu i praktycznie zero węgli. Na opakowaniu przynajmniej w stu gramach pisze że znajduje się tylko parę gram wegli. Z ciekawosci że to nasiona sprawdziłem na necie i pokazuje na niektórych stronach ponad 30 gram wegli co mogło by przekroczyć mi wegle później więc wolę się dopytać jak to jest z weglami w końcu w nasionami lnu.


Zmieniony przez - Adimalina w dniu 2016-02-26 00:50:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 605 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12779
Tluszcze roslinne a szczegolnie wielonasycone sa zle na optymalnej lub ketozie. Wywal roznego rodzaju kielki,bazuj na produktach zwierzecych nie roslinnych. Jak jesc mozesz zobaczyc u mnie w dzienniku,dzial zaawansowany. Bialka nie podbijaj do 150g bo bedziesz sie wybijac z keto o ile na takiej ilosci w ogole bys wszed (do 130 bedzie ok),adoptowac sie bedziesz tym dluzej czym czesciej bedziesz z keto sie wybjac,a o to chodzi zeby jak najszybciej ten sposob odzywiania byl przyjemnoscia i ci sluzyl. Odnosnie keto tez mozesz pytac u mnie,pozdrawiam.


Zmieniony przez - tanieodzywianie w dniu 2016-02-26 01:35:31
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 169
O dzięki dzięki tego nie wiedziałem o tłuszczach. Nasionami lnu bardzie chciałem uzupełnić błonnik niż tłuszcze. No właśnie chce jak najszybciej wejść i utrzymać ketoze przez jakieś 2 miesiące max ze względu bardziej na rygorystyczność chociaż nie powiem powoli wchodzę w ten rytm posiłkowy i o dziwo dieta ta jest fajnym miłym doświadczeniem jak na razie, zobaczymy za dwa miesiące jakie będą efekty. Bałem się że jeszcze za mało tłuszczy jest w diecie. Węgli daje dziennie od 20 do 30 gram max. Przy takiej ilości białka będą jakieś większe spadki w mięśniach ? Obecnie stosunek białka do tłuszczy to 1:2


Zmieniony przez - Adimalina w dniu 2016-02-26 08:39:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 159 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18551
Daj chociaż 1,5g/kg tego białka. Mięśnie polecą, bo jesteć na -kcal. wpleć jak najwięcej ćwiczeń złożonych i staraj się dźwigać duże ciężary.

,,life' a bitch and then you die; that's why we get high''
Blog - http://www.sfd.pl/[BLOG]_Władca_pierścieni-t1126934.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 605 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12779
1.5g/kg tak ale na sucha mase miesniowa ktorej autor ma moze z 70kg, stad 130g nie wiecej. Miesnie nie poleca od tego masz wlasnie ketony, gorzej jak bys jadl malo bialka i wybijal sie z ketozy np wrzucaj za duzo wegli, czy za malo fatu. Polecam nie tylko pic kawke z srednio/krótko lancuchowymi tluszczammi przed, ale tez w trakcie. Trening na pelen sily i pelnej termogenezie masz zapewniony :) Gdy wejdziesz dobrze w keto, to kompletny brak ssania bedzie nawet przy 2500-2600kcal, posilki beda syte i zadowalajace za kazdym razem. Masz tez przepis na slodko u mnie posprawdzaj! bo ile mozna jesc na slono
Blonnika masz wystarczajaco ilosc z zamych warzyw wlasnie te (20-30ww to maja byc warzywa )
ew dodaje babke blonnikowa jakis colon s, a nie zapychasz sie nasionami ktore sa na dodatek wiekszosci przypadkow alergogenne


Zmieniony przez - tanieodzywianie w dniu 2016-02-26 10:51:04

Zmieniony przez - tanieodzywianie w dniu 2016-02-26 10:52:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 169
Dzięki wielkie za poradę :) jakieś dania napewno podkredne :D postawiłem sobie cel spalić 5 kg tłuszczu przez 2 miesiące na keto, jeśli to wgl realne? Wiemy że zależy od organizmu ale tak z grubsza ciekawi mnie czy da radę tyle bo chce w miarę jak najszybciej zacząć coś rosnąć. Jak nie śmiali się że jestem gruby to teraz że dziecko Auschwitz :D przynajmniej życie bardzo się zmieniło jak i odżywianie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta które nie opłaca

Następny temat

dieta pomocy

WHEY premium