SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niepełna dieta + dodatkowe pytania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1895
Mam taki problem, że nawet jeżeli wyliczę liczbę kalorii w mojej diecie i ułożę wszystkie posiłki to wiem, że mój codzienny plan dnia tak bardzo się różni, że nie zawsze będę jej przestrzegał. W takim razie postanowiłem przestrzegać kilku posiłków:

śniadanie:
- 3 białka i 1 żółtko (gotowane)
- płatki owsiane na mleku

posiłek 1h po treningu:
- pierś z kurczaka
- ryż
- pomidor

kolacja:
- ser chudy
- jogurt owocowy (do smaku)
- tuńczyk w sosie własnym

Dodatkowo ponieważ jestem ektomorfikiem i mam duże problemy z przybraniem masy postanowiłem zakupić jakiegoś gainera (skonsultuje to już w dziale Suplementacja) którego będę jadł przed i po treningu.

Pozostałych posiłków nie rozpiszę bo mogą się one strasznie różnić od siebie, ale sądzę, że z tym co napisałem + odżywka to i tak będzie to więcej kalorii niż do tej pory spożywam.

Czy to wszystko co napisałem ma jakiś sens?
Czy na takiej niepełnej diecie mogą być efekty?
Proszę o ocenę!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2674 Napisanych postów 50496 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 340581
po pierwsze - jedz całe jajka
po drugie - jogurty owocowe zastąp kefirem i warzywami
po trzecie - nie napisałeś tak naprawdę nic, bez gramatury/btw/kcal nie ma co oceniać
po czwarte - kaloria kalorii nie równa.

pzdr/

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1895
Tzn, że mam gotować i jeść całe jajka?
Czy są jeszcze jakieś inne sposoby przyrządzania jajka oprócz gotowanego, jajecznicy i omletu?

Nie napisałem gramatury ponieważ, nie układałem bardzo szczegółowej diety tylko ogólne posiłki, które znalazłem we wskazówkach na forum.

Wiem, że ciężko ocenić to co napisałem, ale z góry wiem, że jak ułożę sobie 5-6 posiłków z dokładną rozpiską to mogą się zdarzyć dni kiedy nie będę miał możliwość zjedzenia ułożonego posiłku, co wtedy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2674 Napisanych postów 50496 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 340581
kuchnia sfd - masz mnóstwo pomysłów na jajka.

dieta bez jednego posiłku raz na jakiś czas, jest lepsza od gainera i 3 przyzwoitych posiłków, więc dziwi mnie Twoje podejście. Gainery to syf i nazywanie ich zamiennikami posiłków...hm - nie jest już aktualne.

pzdr/

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No dobra w takim razie w wolnej chwili ułożę porządną dietę ;)
Dzięki i pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

low carb

Następny temat

dieta, dieta, dieta...

Fruzelina