SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kleik ryżowy a mąka ryżowa

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 334
Cześć,
Ostatnio zauważyłem, ze sporo osób zarówno zawodowców jak i amatorów w celu uzupełnienia węgli wykorzystuje kleiki ryżowe przeznaczone dla dzieci.
Skład kleików to około 99.9 % mąka ryżowa, cena kilograma kleiku to około 30 złotych, natomiast kilograma maki ryżowej z której jest zrobiony to 7 złotych. Makro w obydwu przypadkach właściwie identyczne.
I tu pojawia się pytanie czy można taki kleik zastąpić mąka ryżowa, czy może jest ona poddawana jakiejś specjalnej obróbce przez firmy produkujące kleik i z takiej mąki zjadliwy kleik nam nie wyjdzie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11109 Napisanych postów 10963 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 315329
weź mąkę ryżową i WPC i zrobisz taki kleik smakowy sam, tylko z dodatkiem białka
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 10453 Napisanych postów 117580 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1383985
Też zauważyłem, jak gdzieś mi tam na stroy się wyswietli, to jest moda, jak jeden coś tam zje to zaraz wszyscy, jak CI smakuje mąka z wpc to wcinaj.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta "Keto"

aerofull