SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 55 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 560
Witam wszystkich mam pewne pytanie jaką dietę mógł bym przyjąć?
Mój wiek 14
Ważę 63 kg
Wzrost 173
Od czerwca zamierzam biegać minimum 2,5 km co 2 dni, robić pompki na początek 10 po wstaniu oraz przed spaniem i brzuszki tak z 20, też po wstaniu i przed spaniem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 55 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 560
Witam mam 14 lat, nie znam się na produktach i nie wiem co ma białko, aminokwasy, węglowodany itp. Więc mam pytanie mógł by mi ktoś podać jakiś jadłospis co bym mógł jeść w tym wieku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5960
odpuść sobie dietę w tym wieku i tak jej nie będziesz trzymał to poco zaczynać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Koszty by ci raczej nie pozwolily a jak to 14 latek to pewnie lubisz sobie podjesc czesto jakies slodycze i inne fast foody :D odpuśc koleś poczekaj jeszcze pare latek i idz na siłke... tak radzo ci starsi koledzy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 218 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5666
daniel33mc jak masz w taki sposób radzić to nie wypowiadaj się bo demotywujesz chłopaka a jak sądzisz że "po co zaczynać" to może lepiej by wg nic nie robił tylko przed komputerem siedział jest ambitny to dobrze od tego się zaczyna a przecież nie znasz go i nie wiesz może już by potrafił trzymać dietę, nie traktuj wszystkich z góry, bo nie tego oczekuje autor tematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Starzy koledzy, a gluuuuuuupi. Nie sluchaj ich, kieruj sie 10 wskazowkami zywieniowymi ktore podal Ci kolega wyzej. Poczytaj na foru, tu jest wszystko co Ci do szczescia potrzebne. Wystarczy poszukac.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19058
jak koledzy wyżej, w tym wieku 10 wskazówek i będzie rulezzz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Przed spaniem i po przebudzeniu nie rób treningu. Ustal sobie jakąś godzinę w dany dzień, podziel partie mięśniowe też na dany dzień i rób.

Masz atlas ćwiczeń w domowych warunkach, pobawisz się tak ze 2 lata i możesz wtedy ruszać na siłkę, wcześniej nie ma co, bo Twoje kości jeszcze rosną i są elastyczne i nie masz co obciążać kręgosłupa.

http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp


I biegaj ze 25-30min minimum.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konferencje, Seminaria, Kraków

Następny temat

Rozstaw rak przy wyciskaniu na klate ma duzy wplyw?

WHEY premium