SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta forumowiczow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 315 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8516
Mam pytanie czy wy tez mieliscie jazdy ze starszymina temat diety i jak to wogole robicie gotujecie sobie sami bo moja starsza to nie jest zachwycona pomyslem diety... wogole jak dawaliscie sobie rade bez diety bo ja juz mam chyba okres kiedy efekty bez diety sie skonczyly i mysle ze nie ma sensu juz kupywac okzywek skoro nie bede mial diety w sumie zaoszczedzike jakos ostatnio ok. 5 dych mialem sobie kupic kreatynke ale chyba pokupuje jakies zarcie tylko co?? ryz kuraka makaron ....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ja mam kochaną matke, zawsze mi wszystko kupuje, własnie teraz mi dzwoniła ze nie ma mojego ulubionego twarogu chudego, czy moze wziąść inny chudy ?
U mnie to normalka zakupy po 10 paczek ryzu, 10 tunczyków
kuraki, wątróbki.. wszystko mi kupuje.
aa i sama chce bym jej diete ułozył by zgubiła sadełko.


Na początku dawno dawno temu była przeciwna temu i gadała zawsze " źle nie wyglądasz"

z czasem będzie lepiej zobaczysz

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
z rodzicami różnie jest i wiem z doświadczenia że niektórym rodzicom nie przegadasz bo i tak twierdzą ze mają racje,dlatego trzeba sobie radzić,nikt nie powie ci jak bo nie zna dokładnie twojej sytuacji

Zmieniony przez - mobi89 w dniu 2006-07-20 14:44:16

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Trudno doradzac ...

nie mozesz trzymac diety bo rodzice nie maja kasy czy poprostu mamie sie nie chce gotowac specialnie dla Ciebie?

Jak nie ma kasy .. no to lipa ... przecietna dieta kosztuje 15-20 zl dziennie , jak sie nie chce mamie gotowac zawsze mozesz to robic sam.

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 315 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8516
dragon chyba razej ten drugi waraint wiesz moja starszan normalnie gotuj ale nie ma w tych posilkach tylu skladnikow jak bialko zdrowe tluszcze itp a wiesz zastanawialem sie nad kupnem gainera zeby on chociaz wypelnial jakies tam zapotrzebowanie nawet to podstawowe na bialko i ww nie wiem co o tym myslicie wiem ze to nie jest wypowiedz godna forumowicza ktory przeczytal juz troche postow na tym forum ale chce poznac wasze zdanie! dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 966 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17470
sniadanie
wszyscy ( domownicy):kanapki
ja : owsianka (robie sam)
2 sniadanie
wszyscy: drozdzowki
ja : miecho + ryz
obiad
wszyscy : ziemniaki
ja : kasza+miecho
2 obiad
wszyscy : nic
ja : ryz + np. mleko
kolacja
wszyscy: kanapki
ja : tunczyk + no niewiem róznie to bywa
2 kolacja
wszyscy : nic
ja : twaróg



ogólnie to wszystko zarcie robie sobie sam ( nie uzo roboty ) , nie jem tego co mama ugotuje ( tak naprawde czasem sie skusze , dzis zjadłem nawet zupke chinska )
starsza juz wie ze ma kupowac duzo jedzenia i nawet jej nie musze
przypominac



wlasnie tak to wyglada u mnie

nie oglądaj sie za siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
ja tylko sam musze sobie kuraka gotowac

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
jak juz cos to nie gainera tylko białko ...

w tradycyjnym jedzeniu mam "w****u" wegli - zaufaj mi

poza tym skoro $ jest to nie widze kłopotu w gotowaniu - to naprawde łatwe

np na obiad mama robi schabowe, co za kłopot podczas gotowania wsadzic do garka piers z kurczaka i pogotowac 30 min?

z innymi posiłkami jest podobnie.

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 315 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8516
trzeba bedzie starszej jadlospis rzucic co ma mi kupywac i jak sie zgodzi to zarypie jakies tanie bialeczko dzieki byki jak za pare miesiecy bede duzy i przypakowany to wtedy .... nie wiem co wtedy bede dalej masowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 315 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8516
marc czy w tym twojej "diecie" jest posilkiem potreningowym ryz + mleko
ja tam zawsze staalem sie jesc ryz+twarog;-P pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
przed chwila rozpisałem sobie dietke na której planuje zrobic definicje - prosta jak drut

1) 4-5 jaj ( 250g) + pieczywo ciemne 50g
2) 200g cyca + 50g kaszy gryczanej
3) tuńczyk w sosie własnym 130g + fasola czerwona + oliwa z oliwek 15 ml
4) 40g białka + 40g gainera +woda - zaraz po treningu siłowym
5) filet rybny lub cyc 200g , 1 pomidor, 50g kaszy gryczanej 15 ml oliwy
6 200g cyca + 1 kromka ciemnego pieczywa(ok30g)

skład BTW + - 10%
B 240g
T 80
W 200
kcal 2500-2600


podałem Ci przklad... jak bedziesz chciał to zrobisz cos pod siebie... max 1h przy kuchence

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 315 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8516
moge zamiast gainera i bialka wrzucic na razie 100g ryzu i 50 g twarogu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do przypakowanych - mięśnie a temperatura.

Następny temat

Kre-Alkalyn w proszku!

WHEY premium