SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Treningi+dieta-A wakacje

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12537
Jak w temacie nudzi mi sie wiec go zakładam
Jak to u was z tym jest wiadomo jest laco wakacje wypady nad wody imprezy itp czy w tym okresie trzymacie diete trenujecie tak intensywnie jak po za sezonem letnim??Jak wtedy z wasza masą mocno leci w dół??
Ja akurat mam 2 tyg przerwe w treningach i diecie tez poniewaz skreciłem kostke i dzumie sie w domu jem słodycze wszystko to co w domu co mama zrobi do jedzenia i ogólnie dobrze jest juz 11 dzien masa widze ie spada wyglądam dobrze.Wiec jak u was z tym co napisałem ??

"Bez masy nie ma siły"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 551 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 60411
robienie masy w lato jest kwestią wyłącznie silnej woli

od żuru chłop jak z muru :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 493 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29557
Ja na wakacje dale troche luz, oczywiscie nie pije dzien w dzien ani non stop fas foody.. Wszystko z umiarem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 427 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6084
co to za pytanie
przeciez wszystko zalezy od czlowieka i jego samozaparcia , jeden bedzie sie bawil a drugi bedzie i trenowal i sie bawil omfg...

"A w ogóle to ile ciśniesz na klatę ,że taki mądry jesteś?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12537
Jak złe pytanie to na h** sie udzielasz niepodoba ci sie nie trudno nudziło mi sie i załozyłem tego posta podzro

"Bez masy nie ma siły"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12537
EDIT: szakal SOG za wyczerpująca wypowiedz heh odbij jak mozesz

"Bez masy nie ma siły"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 420 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4680
o kurva jak ci sie nudzi to w nosie sobie pogrzeb

"Do okoła same śmiecie d***** ch**e..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12537
ok i nawzajem ale dzieciak nie bedzie mnie pouczał i nie spamuj wiecej

"Bez masy nie ma siły"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 632 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17545
Wiem po sobie ze w lecie trudno o mase a nie jestem ekto. Nie chodzi nawet o czeste melanze, brak diety czy samozaparcia, ale o sama pore roku. Nie zaglebialem sie dalej czemu tak jest, ale w zime duzo latwiej o mase, przynajmniej u mnie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12666
SOG za wyczerpująca wypowiedz heh odbij jak mozesz

Może po prostu założ temat "Daj mi soga-odbije"

ok i nawzajem ale dzieciak nie bedzie mnie pouczał i nie spamuj wiecej 17latek do 15 latka, prawie rówiesnikami jesteście

Jak złe pytanie to na h** sie udzielasz

Koleś chciał Cie tylko pouczyć i uświadomić Ci że z***ałes akcje zadając złe pytanie. Pozdro

Ręce które ćwiczą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
Do Autora od******lasz maniane tez miałem kostkę skręconą i robiłem wszystko poza Udami łydkami i martwego jeszcze nie robiłem. Co prawda siłkę mam w domu/piwnicy.
Zrób sobie brzuch chociaż w domu;]


Zmieniony przez - Agresst w dniu 2008-06-24 14:24:08

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poszukuje nazwy filmy - PILNE

Następny temat

The Man Whose Arms Exploded

WHEY premium