SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wakacje=spadki

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 273 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4512
Witam. Od 1 lipca nie ćwicze (zamknieta silownia to 1 sierpnia) i diety tak dokladnie nie przestrzegalem a wiec spadki są. Zera treningu w domu, nie ma opetytu na jedzenie (upał). Ot tego czasu schudlem ok 3 kg i w lapce spadlo 1,5-2 cm. Czy jak wroce na silownie w sierpniu to szybko to sie nadrobi ? I tak na przyszlosc czy jest sens zabezpieczania sie BCAA ??

PS. Napewno nie tylko ja na wakacje mam przerwe z siłownią, więc moglibyscie podac Wasze straty tak z ciekawosci ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2638 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12276
moje od 15 maja waga z 85 zeszla juz dzisiaj zwazylem sie po balecie z rana na czczo i waga 78.8 zalamka straszna. obwodow nie chce nawet mierzyc bo sie tylko wkur...ale od wrzesnia na maksa biore sie za siebie;) i mysle ze 1-2 miesiace i juz wroce z Toba tez pewnie tak bedzie.

p.s ciagle cwicze waga spada z braku apetytu

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5527
szybko to nadrobisz wracajac na silownie, ale jak zrobi sie chlodniej.. nie ma sensu ladowac w siebie teraz supli

..ja trzymam miche non stop, schudlem 2 kg i 0,5cm w lapie mniej przez wakacje, a nie opuscilem ani 1 treningu i nie odmuwilem ani 1 posilku ( do tego odzywke bialkowa biore) ... coz takie lato

Jeśli podoba Ci się moja wypowiedź, kliknij w prawy dolny róg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 4017 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33049
A ja schudłem 6kg 1cm w łapie 4-5cm w brzuchu. Ćwiczę cały czas tylko mniej regularnie a schudłem z powodu pracy a dokładniej dojazdu do niej na rowerze :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1021 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28277
a ja mam zyciowa forme . cwiczcie pusikety, nie balujcie, to spadkow nie bedzie.

dieta tez trening - musi bolec.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6800 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 95262
Ja od 1 lipca przytylem 5 kg

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52118
Ja tydzień na wakacjach balowałem i straciłem 4 kg wagi :/ ale 2 tygodnie ostrego treningu wystarczyły by to nadrobić ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152586
ja od (14.06) przytyłem 3,5kg, trochę się obijam czasem piję i tyję ale nie że mnie zalewa

Zmieniony przez - Adrian1310 w dniu 2009-07-24 18:42:57

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 273 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4512
to pozazdroscic ;P
a jak z tym BCAA, oplaca sie to brac aby mniej stracic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5527
nieeeeeee! nic ci to nie da

Jeśli podoba Ci się moja wypowiedź, kliknij w prawy dolny róg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1342 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12963
u mnie jak narazie 7-8 kilo w dol
tyle ze wiekszosc to fatttt.
a i bcaa ci choya da
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odmierzanie

Następny temat