SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 191 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1728
Przykładowe śniadania:
Jajecznica z 3 jaj+2 kromki chleba pełnoziarnistego+garść orzechów+garść otrębów
Płatki owsiane 100 g+0,5l mleka 0,5%+ garść otrębów+ łyżka miodu
II śniadanie:
2 krompki chleba pełnoziarnistego z tuńczykiem 60 g.

Obiad:
Pierś kurczaka+ryż+surówka+łyżka oliwy z oliwek

Posiłek przedtreningowy:
-Muesli 80g+0,2l mleka
-2 banany+garść otrębów+krompa chleba pełnoziarnistego
-Jogurt naturalny+garść otrębów+garść muesli


Posiłek potreningowy:
Jakieś mięsko lub WPC+2 bananyn
Jakieś mięsko+2 krompki chleba pełnoziarnistego
Jakieś mięsko+ryż

Kolacja:
-250 g sera białego chudego+garść otrębów+trochę dżemu dla smaku

Proszę o podpowiedzi i zaproponowanie jakiś innych posiłków na śniadanie i przed treningiem

trening czyni mistrza...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Śniadanie : w pierwszym przypadku dodaj owoc i w miarę możliwości chleb zastąp pewniejszym źródłem ww złożonych o niskim IG
w 2gim przypadku dodaj owoc, zdrowe tłuszcze oraz inne pełnowartościowe źródło białka
II śniadanie: chleb jw, tuńczyk max 2/3 razy w tyg
Obiad: ryż zamień na ww złożone o niższym IG
Przed treningiem musli zamień na pewniejsze źródło ww złożonych o niskim IG, mleko wystarczy Ci tyle co do śniadania, więc wywal, banany nie potrzebne, chleb jw. Jeżeli jesz na godzinę: ww złożone o niskim IG+ białko szybko wchłanialne
Jeżeli na 2h przed do tego co napisałem wyżej dodaj tłuszcze i warzywa
Zaraz po treningu bana + WPC, 30-60 min po treningu ryż+mięso
Kolacja- dżem nie będzie najlepszym rozwiązaniem, zamiast niego dodaj zdrowe tłuszcze i warzywa

Jakie BTW? Jaki cel? Napisz coś o sobie. Poprawiłem Ci dietę tylko i włącznie pod kątem produktów...
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 191 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1728
Moje zapotrzebowanie kaloryczne wynosi 3300 kcal.
Mam 182 cm wzrostu ważę obecnie 80 kg. Przez miesiąc schudłem 5 kg nie tracąc przy tym znacząco mięśni w pasie straciłem za to 3 cm;].
Siły też nie straciłem a więc nie jest źle. Można powiedzieć że odtłuściłem się ładnie aczkolwiek chciałbym zrzucić jeszcze z 2 kg(Gram w piłkę nożną lżej mi będzie biegać).Jak będę ważył te 77/78 kg. Chcę utrzymać moją wagę i nabierać powoli masy mięśniowej.

trening czyni mistrza...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Nabieranie masy mięśniowej wiąże się z powiększaniem wagi. Jeżeli będziesz miał zapotrzebowanie na + i będziesz miał 2/3 razy w tyg trening aerobowy możesz starać się powiększać masę, przy trzymaniu fatu w ryzach, aczkolwiek tłuszczu raczej nie spalisz. Efekt może być zadowalający z tego względu, że urośniesz a fat pozostanie na odpowiednim poziomie.
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
maciejuu77 tracą przez miesiąc 5kg na 80% mięso poleciało strata ok 0,5kg na tydzień nie powinna się wiązać z gubieniem miesa. Aha Należy też wziąć pod uwagę glikogen i wodę pozr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 191 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1728
Wiem że większość to woda ale myślę że trochę tłuszczyku z siebie zrzuciłem po prostu to widać szczególnie na brzuchu. Ruchu mam bardzo dużo a metabolizmy wydaje mi się że też dość dobry. Jak mi kiedyś doktor powiedział mam "tendencje do nadwagi". Przez całe dzieciństwo wpychałem w siebie dosłownie wszystko średnio dziennie jadłem co najmniej 4000 kcal i mimo tego cały czas trzymała mi się przyzwoita waga. Odkąd zacząłem chodzić na siłownie+ treningi to jadłem makabrycznie dużo i efekt że przytyłem 5 kg fakt że mięśnie mi urosły ale i trochę tłuszczyku się nabrało.
Obecnie jest dobrze i jestem z siebie zadowolony.Nie zamierzam się katować perfekcyjną dietą bo nie chce być zawodowcem. Według mnie przy takim wysiłku jak czasami trochę zgrzeszę to nic się nie stanie.

trening czyni mistrza...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1778
nikt nie jest święty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
maciejuu77 oczywiście dystans pewien do jedzenia też się należy

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jajka - czym zastąpić?

Następny temat

Dieta redukcyjna - prosze o porade czy wszystko ok czy moze czegos brakuje

WHEY premium