SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DamianCsz nowe foto str 17

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
oki wrzuce:) a co do postepu przyczynil sie do tego moj byly instruktor ktgory poprowadzil mnie w dobra strone:)

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 596 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6973
w bardzo dobrą stronę tak trzymaj widać konkretne efekty. powodzenia i duży rośnij pozdrawiam i zostawiam soga na doping

"Tylko ludzie wielcy potrafią być skromni"
no to muszę jeszcze sporo popracować na bycie skromnym...%)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 999
aa jak ziomeczku mozna to powiedz ile przytyles od poczatku przygody ze silka czyli te 7 miechow...??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
Staż: ok 9miesięcy -nie 7miesiecy :)
ile przytylem? szczerze to niewiem bo nie dojsc ze to roznie bywalo raz na+ raz na - to moim wyznacznikiem nie sa obwody i waga lecz lustro wiec nie przywiazywalem uwagi do wagi.
dzieki za wszystkie opinie:)

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027


dozucam jeszcze foto brzucha (robione przed treningiem MT):)

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 999
aa noo tak masz racje 9miechow sory za pomylke...

tak czy inaczej powodzenia w dalszych cwiczeniach...

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
nie dziekuje:)
pzdr

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 596 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16525
jak na taki staz to mogloby byc lepiej
haha zart :D super jest , no i powodzenia w nowym cykluu
na wiosne zrobimy sobie porownanieee ;

Zmieniony przez - Unnamed69 w dniu 2009-12-23 15:53:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
no ja wiem ze moglo byc lepiej;d ale naszczescie masa mnie nie kreci;d
hehe dawaj taki sam jak ja:d kupuj x pand + crester:D

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 409
DamianCsz. Ponieważ efekt który osiągnąłeś jest naprawdę super, mam parę pytań, a bardziej prośbę o pomoc. Chciałbym skorzystać z twoich doświadczeń ponieważ mamy podobne priorytety. Na forum jest całe mnóstwo informacji wśród których człowiek nie mający doświadczenia z daną dzidziną gubi się. Zatem prośba o kontakt.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

18 lat do oceny

Następny temat

Tomi - Obecna Forma

WHEY premium