SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DamianCsz nowe foto str 17

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 80
... świetnie do przodu poszedles koleszko ;) tak trzymac i nie odpuszczac ;) !!

KINGSAJZ DLA KAZDEGO !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14911
dobra sylwetka, a jak Cie porobilo to ph o ktorym pisales w dopingu? eq-plex? bo jesli te fotki po takich zabawkach jak ph to szczerze mowiac lekka lipa..38 w lapie nawet na takiej fajnej rzeźbie przy zabawach dopingiem to raczej słabo..

Zmieniony przez - rudeboy.oi w dniu 2011-01-12 17:40:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
jak weźmiesz się za ph /saa nieuku to dowiesz się że nie urośniesz odrazu jak cutler czy coleman załapiesz na cyklu 5kg z ciebie 2kg to woda i 1kg to tluszcz 2kg to misien i jeszcze bedzie trzeba to utrzymac przed w i po pct , oczywscie to tylko taki przyklad nie zeby tak bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
nie brałem żadnego ph/ssa i nie zamierzam-bynajmniej na razie bo uważam, że jestem na to za młody :)
jak dobrze pamiętam gdzieś wcześniej w temacie pisałem już, że to konto wcześniej nie było moje lecz mojego kolegi i raz na jakiś czas on nadal z niego kożysta(jako że on z niego mniej korzystał, pozwolił mi to robić) i to on się o to pytał-to tak żeby nie było niejasności :)

a o co on pytał to już akurat nie moja sprawa i w doping się nie zagłębiam.

Zmieniony przez - DamianCsz w dniu 2011-01-12 20:30:07

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14911
donwaz. dzieki za info. jak ktos wbijał i nie ma 38 w lapie to jest bardziej zalosny niz twoja opinia. ale nie bede z takim przec***em dyskutował co zna slowo pct, bo jeszcze mi cos o aromatyzacji powiesz i sie zawstydze.

a jak konto kolegi to ok. akurat znalazłem Cie w temacie o ph, wiec pytam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
Błaźnie przy*eb to możesz mówić do tatusia jak ci pozwala . Ogarni słowa napinaczu internetowy masz gówniane pojęcie , g**** do powiedzenia to tylko obrażasz bezmózgu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14911
pewnie więcej mogę powiedzieć o igle niż Ty o całym rozległym temacie sterydów, tak wnioskuje po Twoim poście o "kolmanie i katlerze", bo do***ałeś nieziemsko. i skoro uważasz, że po towarze można mieć 38 w łapie i bronisz tego stanowiska takimi głupimi przykładami jak podałeś, to brawo, no i powodzenia w karierze kulturysty. i czemu mówisz o załapaniu 5kg, na jakim to cyklu, kreatyna z wodą i bułki? może coś się od Ciebie naucze, bo pewnie tony towaru przerzucasz.

sorry za offtop ale kolega mnie zachecil to "wziecia sie za ph/saa"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
5kg na cyklu saa chyba od patrzenia na towar :>, btw nie ma o co sie klocic.

Ps. Do autora, rzezba nice reszta srednio;) pzdr

Zmieniony przez - drcwycior w dniu 2011-01-13 11:24:33

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
nie ma co się spinać, to tylko wymiana zdań-dystans do tego i luz, każdy ma swoje zdanie i trzeba je szanować :)

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 198 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2237
Panie Damianie :PP
Mógłbyś podać trening na biceps ?
z góry dziękuje i pOzDRAwiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

18 lat do oceny

Następny temat

Tomi - Obecna Forma

WHEY premium