SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DamianCsz nowe foto str 17

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71880

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027




nogi cwiczę, ale w troszkę inny sposób-bardziej dynamiczny(zresztą tak jak całe ciało) gdyż priorytetem jest MT a nie siłownia.
dałem takie fotki gdyż one określają jakiś całokształt - zdjęć z typowo kulturystycznymi pozami nie mam :)
redukcję zaczynałem od wagi 87,5kg(ale to była waga po kontuzji i troszkę się objadłem)-obecnie jest ok~82,8 więc jeszcze ok 2,8kg zbijania przede mną gdyż docelowa to ok 80kg :)
wiesz co szczerze ni pamiętam ale zawsze mieszam ćwiczenia i ruchy (tz raz statycznie raz dynamicznie-oczywiście zachowując technikę)

Zmieniony przez - DamianCsz w dniu 2011-05-28 18:17:15

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1207
Jakieś nowe zdjęcia? Przyznam szczerze, że ten temat motywuje do pracy nad sobą, aczkolwiek ciężko mi uwierzyć, że osoba na 1 zdjęciu wezmie 60kg na wycisk, 30 bym się zgodził ;)

Pozdrawiam, liczę, że i ja za jakiś czas będę się mógł pochwalić podobnym tematem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
serio było tak jak pisałem :) zawsze troszkę siły było nawet jak na szczypiora :P może to stąd że trenowałem też inne sporty:)
miło słyszeć że motywuję :)
co do zdjęć na razie nie dodaję gdyż forma nie jest satysfakcjonująca mnie :) pokażę jak będzie igła :P powiem tylko tyle obecnie waga 76kg więc jest atletyczni pod MT :)

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1194 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12790
Haha znalazłem Cię Apollo Kinowa City Masuj Masuj
Pozdrawiam

Zmieniony przez - Danieloooi w dniu 2011-11-22 14:14:56

Pomogłem ? - SoG będzie mile widziany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Niezła forma...

Co ta masa robi z ludźmi

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 413 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2540
jak spojarzlem na 1 zdjecie to taka kopia mnie mam nadzieje ze tez dojde do takiej formy
bardzo dobrze jest, zycze sukcesow, lap sogacza

SOG za pomoc mile widziany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 992
no szacunek ze ciężką prace
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

18 lat do oceny

Następny temat

Tomi - Obecna Forma

WHEY premium