SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DZIENNIK TRENINGOWY ODCHUDZANIE FORMA po męsku SIŁA SYMETRIA

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 19 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2889
Nie mam żadnego trenera a rady co do makro zasięgnąłem DZISIAJ bo nikt nie był łaskawy podzielić się jakąś radą mimo zapytań.

Jestem bardzo zadowolony z postu okresowego póki trzymałem się założeń czyli przez pierwsze 5 tyg redukcji, jedzenie bardzo mało sprawdza się u mnie dość dobrze.Efekt JOJO jest zawsze i mnie dobija bierze się on z poluzowania założeń/potem zmiana diety/nastepnie alko i wywalone na wsystko włącznie z treningami.
Zgadza się to co pisałeś o błędnym kole właśnie staram się uniknąć kolejnej powtórki i powrotu ponad 100kg.

Nie mam już siły sie spierać i kłócić żałosne to jest.Nie tego oczekiwałem po forum dyskusyjnym.

skąd czerpiecie motywacje do treningu życia pracy
jaki na redukcji zalecalibyście rozkład makro dla mojej wagi,trybu,tren etc

ale zadawanie wydawałoby się sensownych pytań tu jest zlewane...tak to wygląda przynajmniej w moim dzienniku

nie mam pretensji życzę Wam jak najlepiej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 19 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2889
Trening:
Klatka
-płaska 2x rozgrz + 4 robocze 15,15,10,8
-skos hantle 3x10
-rozpiętki 4x15
-wyciskanie wąsko ręce wzdłuż ciała 2x15
Triceps
-sciąganie wyciągu wąsko 2x15nachwyt+2x15 podchwyt
-wyprosty nad głową 2x15
brzuszki x50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 19 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2889
sola tunczyk krewetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Miałem sie juz nie odzywać, ale każdy zasługuje na druga szanse - Ty tez - pomimo tego ze mnie obraziłeś, dlatego powiem Ci tylko ostatnie zdanie: "ogarnij sie" to był kop w dupę motywacyjny żebyś sie wziął w garść a nie zachowywał jak panienka. Chyba każdy chce tutaj dla drugiego jak najlepiej - no ale nie Ty kolego jak widać. Pozdro.


Zmieniony przez - WojtekA4 w dniu 2015-09-14 20:35:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 104 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8416
Wylicz swoje zapotrzebowanie,pomysl o jakims treningu moze FBW 3x tydzien zebys sie nie zniechecil bo znalezc 3h w tyg to nie problem, uloz diete na potreningu, wrzuc ja tutaj i wtedy dostaniesz rady ktorych chcesz : ) najpierw plan treningu oraz diety - potem rady i korekty zeby bylo sie do czego odniesc bo jak na razie dziennik to chaos i ciezko zgadnac co robisz i do czego dazysz. Co do jojo to potrzymaj rozsadna diete kilka tygodni i mniej wiecej bedziesz wiedzial co na Ciebie dziala dobrze a co zle i wtedy to koryguj zeby nie wracac do zlych nawykow. Nie katuj sie. Nikt nie kaze zejsc Ci do 5% bf, Twoj cel na teraz to nie wyglad z okladki mh tylko dopasowana dieta na lekkim minusie kcal i trening bez udziwnien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 19 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2889
Towarzysko to sie tu dzieje ale zobacz tyle razy już piszesz a nie pomyślałeś o takiej odp:

ja zaczynałem redukcje na takich i takich makro....ty ważysz o tyle mniej więc zalecam Ci tyle a tyle B W T ( w koncu jestes człowiekiem sukcesu osiągnąłeś cel-nie bój sie doradzać)
pomijasz moje pytanie co do motywacji...nie tylko do tren ( a akurat to jest mój największy problem-samodyscyplina szczególnie po 1 miesiącu wolisz napisać skoro tak to ten sport nie dla Ciebie) i musiałeś dodać tą panienke bo pewnie byś zwariował:)
ok Wojtek ciesze się że rozmawiamy ja również życzę wszystkim dobrym ludziom jak najlepiej

Sean dzieki sensownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 104 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8416
Musisz wyciagnac wnioski z poprzednich niepowodzen. Co bylo przyczyna wracajacych kg. Zacznij od 3k~3,2k kcal gdzie b to 2g/kg tluszcz 1g a reszta wegle. Za tydz spojrz na wage i ocen czy idzie czy nie :) jak tak zostaw na kolejny tydz jak nie utnij z ww. Lub dodaj jakies interwaly czy przebiezke raz w tyg, opcji jest wiele. Jesli powodem niepowodzen z przeszlosci byl glownie glod to bazuj na sycacych produktach i jedz sporo warzyw, jesli natomiat monotonia i niechec do tego co jesz to nie ma przeciwskazan zebys wezucil do menu to co lubisz, 3k kcal to sporo i naprawde mozna szamac jakby sie nie bylo na diecie. Im wieksza bedziesz mial swiadomosc na temat zywienia oraz reakcji swojego organizmu na dane produkty ( typu tym sie najem po tym mam wzdecia to mi daje sporo energii itp ) tym latwiej bedzie robic progres bo na razie wiesz tylko ( sorry ale tak jest ) ze jak bedziesz sie glodzil to waga bedzie spadac szybko, ale o tym wie wiekszosc osob ktora zaczyna redukcje w ten sposob i mysle ze efekt jojo jest im rownie dobrze znany :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 19 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2889
15.09.2015
Trening:

Rower 10km

-podciąganie na drążu x50
-odwrotne podciągnięcia z nogami na poręczy

dieta:

1)jajecznica 2c+1b,sałatka,miarka soku jabłkowego
2)indyk+brokuły,spalacz
3)odżywka białkowa+płatki




Zmieniony przez - 2015 w dniu 2015-09-15 19:42:35

Zmieniony przez - 2015 w dniu 2015-09-15 19:42:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Czyli dalej jedziesz minimum wszystkiego?
Ile tam jest?
Z 1000kcal?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 19 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2889
moja zapotrzebowanie podczas redukcji wedle kalkulatora:

KALORIE [kcal] 2358
BIAŁKO [g] 205,8 2,1
TŁUSZCZE [g] 127,4 1,3
WEGLOWODANY [g] 97 1,0

na masie 3000kcal, wieć wnioskuje że moje 0 kaloryczne jest na poziomie 2600

przy wprowadzeniu własnych ustawień co do redukcji prezentuję sie to następująco:

KALORIE [kcal] 1617
BIAŁKO [g] 196 2,0
TŁUSZCZE [g] 49 0,5
WEGLOWODANY [g] 98 1,0

a skąd takie dane ? z moich prób i błędów na przestrzeni ostatnich 2 lat

dzisiaj wyglądało to tak co do grama:

1475 Whey Protein 80 40 31 2 2 158
582 Płatki owsiane 20 2 1 12 73
702 Arbuz 40 0 0 3 14
652 Brokuły mrożone 200 5 1 5 48
142 Indyk, tuszka 120 15 6 0 112
66 Jaja kurze całe 120 13 10 1 145
67 Białko jaja kurzego 40 4 0 0 20
906 Sok jabłkowy 25 0 0 3 11

ŁĄCZNIE: 605 71 20 26 581

dlaczego tak a nie 2300 skoro sam sobie ustawiłem więcej, ponieważ do weekendu zamierzam w przyśpieszonym tempie zrzucić zbędny balast .........następnie PODJEM ZDROWO w niedziele, a od pon albo zastosuje moje 2300 czyli 200/100/50 bądź dam do 200g wegli i do 75 g tłuszczy i popatrze...........następnie jeżeli nie zaobserwuję zalewania/wzrostu wagi/zmiany na niekorzysc w obwodach zaczne odejmować po 25/50 tygodniowo z węgli .........pewnie w tym samym czasie zwiększe białko ( czyli wypadało by startować ze 150) a jak manipulować T to nie wiem bo się tym nie bawiłem wiem że powyżej 75 nie dam wiec zapewnie będe obcinał co 15g tygodniowo

propozycje korekty nadchodzącego tyg mile widziane




Zmieniony przez - 2015 w dniu 2015-09-15 21:30:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytań na temat CN, UD 2.0, CBL...

Następny temat

przejscie z redukcji na mase???

WHEY premium