SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DZIENNIK Shinji77 - czyli kocie ruchy na barierkach %)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10221
To wszystko przez chroniczny brak jakiejkolwiek diety + kebaby i inne cuda , dlatego zabrałem się za brzuch . Waga waha się tak 83/85 od kilku dobrych miesięcy .

"Ani Dnia Bez Walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
Witam. Widzę że nie odpuszczasz. Śledzę twój dziennik i powodzenia w dalszych treningach życzę. Mam jeszcze pytanie. Pompki na poręczach to robisz w wersji bardziej na klatę czy tricepsy?

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10221
Co do wagi to zapomniałem dodać co najważniejsze , moja dziewczyna świetnie gotuje a ja cóż świetnie zajadam .

King144000 Wielkie dzięki ! Nie odpuszczam i nie mam zamiaru odpuszczać . Na tym poziomie wykonuje ćwiczenie B czyli w wersji na klatę , jutro niestety II sesja treningowa więc żadnych dipsów ale już w piątek się pojawiają więc postaram się nagrać swoją wersję .

"Ani Dnia Bez Walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Kawał schaba żeby nie było że o Tobie zapomniałem

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10221
Wpadł na chwilę, pozamiatał strukturę i uciekł .

Wczoraj nie dałem rady zrobić treningu bo cały dzień spędziłem w autobusach i w różnych miastach załatwiając robotę na wakacje - a potem skoczyłem na piwko , to jak wróciłem o 21 to nie miałem żadnej ochoty bawić się jeszcze w jakieś treningi .

Dzisiaj czeka mnie trening w sekcji więc i tak będzie ciężko , do tego jeszcze dzisiaj wypada mi ABS a jutro siłówka i bieganie, będzie dobrze .

"Ani Dnia Bez Walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Jakie na chwile

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10221






Pozytywnie pyerdolnięci piraci z Vancouver - za tydzień koncert więc treningu nie będzie .

"Ani Dnia Bez Walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10221
Dobra zebrałem się za siebie i wróciłem do treningów - jak na razie to ten VIII poziom robiłem tak na odpieprz się trochę . Ale nie miałem czasu - studia, przygotowania do sesji nie było nawet czasu odpocząć . Dzisiejszy powrót wyglądał tak .

L :
1) 20
2) 17

J1 :
1) 11
2) 11

A6 :
1) 15
2) 15

I4 :
1) 6
2) 6

I5 :
1) 6
2) 6

I6 :
1) 11
2) 11

F : 6x11

K2 : 3x15

Od dzisiaj będzie tylko lepiej .

Zmieniony przez - Shinji77 w dniu 2010-05-18 00:16:09

"Ani Dnia Bez Walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10221
Rozpiszę jeszcze co pracuje podczas poszczególnych ćwiczeń na tym poziomie :

Ćwiczenie L : Klatka Piersiowa > Barki > Tricepsy

Ćwiczenie J1 : Barki > Górne Partie Mięśni Klatki Piersiowej

Ćwiczenie A6 : Środkowa część Klatki Piersiowej > Tricepsy

Ćwiczenie I4 : Szerokość Pleców

Ćwiczenie I5 : Mięśnie Pleców

Ćwiczenie I6 : Analogicznie do ćwiczenie I5

Ćwiczenie F : Uda > Łydki

Ćwiczenie K2 : Tricepsy

"Ani Dnia Bez Walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
kłerfa, ja nawet dipsów nie zrobię, a ten je macha w seriach, skubany
pistolety chce od 10 powtórzeń zaczynać, no, ładnie

miałem wpaść, wpadłem, i jestem pod wrażeniem

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy - agresya(ja)

Następny temat

Trening na mase.. Proszę poprawcie jeśli jest coś źle..

WHEY premium