SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DZIENNIK Shinji77 - czyli kocie ruchy na barierkach %)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10221
szepke od poniedziałku już nie . Teraz już wakacje w pełni więc powiedzmy że trzymam nawet pewną dietę . Racje co do konsumpcji parówek ma oczywiście King144000 . skl15 za to bardzo radykalnie mi tutaj z kurczakiem wyjeżdża, chociaż wczoraj właśnie jednego po treningu pożarłem . kooteK92 to klawo, bardzo lubię taką szamę więc prawdopodobnie zagości u mnie na stałe .

Czas na trening. Oczywiście co do ABS'a nic się nie zmieniło, ale już niedługo będę miał brzuch i klatę jak u rzymskiego gladiatora . Trening idzie pięknie i pomimo przerwy zaliczyłem najlepszy trening :

Dipsy:

12/12/12/10/9/7

Niedługo już uda mi się na pewno wycudować 6 serii po 12 powtórzeń.

J1 :

5/5/5/5/5/5

Podczas treningu nie było ciężko, ale dzisiaj strasznie czuję barki - mówi się trudno .

A7 :

5/5/5

A1 :

5/5/5

Tutaj nie ma co komentować nawet , na razie idzie baardzo ładnie .

Podciąganie za kark :

12/12/12/12/8/6

Nawet nie przewidywałem że moje plecki są tak potężne .

Podciąganie podchwytem :

7/7/7/7/7/7

Tutaj wszystko ładnie - celem jest 6 serii po 10 powtórzeń.

Pistolety :

10/10/10/10/10/10

Tutaj nie ma najmniejszego problemu, prawdopodobnie dołożę jakiś ciężar do plecaczka.

Jutro sesja II i bieganie .

"Ani Dnia Bez Walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10221
Dietę chvj trafił , wszamałem 4 parówki + pół chleba, do tego obowiązkowa musztarda .

I wiecie co ? Super się z tym czuje

Zmieniony przez - Shinji77 w dniu 2010-06-30 00:06:27

"Ani Dnia Bez Walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
Wodę po parówkach wypiłeś?

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Dietę chvj trafił

Ach ta żelazna dyscyplina i determinacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10221
Jeszcze wody po parówkach nie wypijam .

Dawno mnie nie było, bo i dawno nie miałem dostępu do neta, ćwiczyłem w przeraźliwych leśnych odstępach Bieszczadów . W sumie parafrazując Rossa "No home ? No problem !" . Wszystkie ćwiczenia byłem w stanie wykonać mając za przyrządy tylko drzewa.

Do tego wróciłem na treningi do sekcji i pracuję w budowlance po 8h dziennie, potem szybki obiad, chwilka odpoczynku i mykamy na trening .

Na ostatnim treningu zakończyłem poziom VIII ProteoSystem. Oczywiście nie dałem rady osiągnąć 6 serii po 30 powtórzeń. Zatrzymałem się na 12 pełnych powtórzeniach w serii, później przy 15 było tylko gorzej, i niestety zauważyłem stagnację (a nawet regres!) w połowie ćwiczeń. Dlatego od dzisiaj zaczynam zabawę z poziomem IX !.

2010-07-13

Rozgrzewka : 8 dipsów (1,5 minuty), 8 dipsów (1,5 minuty)

B1 (dipsy przy których działają bardziej tricepsy niż klatka) :

1 x MAX (jeżeli nie daję już rady, schodzę z drążków odpoczywam do 3 sekund i wracam do ćwiczenia)

18+7+4+3+2+2+1 = 37/ książkowy cel to 80

Później bez przerwy przechodzimy do pełnych dipsów (klatka) :

B :

1 x MAX (taka sama sytuacja jak przy ćwiczeniu B1)

4+3+2+1 = 10/ książkowy cel to 20.

1,5 minuty przerwy

Podciąganie za kark :

Rozgrzewka : 8/8

1 x MAX

25+5+2+1+1+4+2 = 40/ książkowy cel to 100

Tutaj wyjątkowo przerwy między "dodatkowymi" to 5 sekund.

1,5 minuty przerwy

J1 :

1 x MAX (wykonuję max w połowie zakresu ruchu, po czym wykonuję w pełnym zakresie max 20 dodatkowych powtórzeń - odpoczynek 3-5 sekund)

1 x 20
dodatkowo : 5+5+3+3+2+2 / książkowy cel 80 "połówek", 20 "pełnych"

1,5 minuty przerwy

Podciąganie podchwytem : (taka sama sytuacja jak przy poprzednim podciąganiu)

1 x MAX

18+6+4+4+2+2+2+2+1+3+5 = 51/ książkowy cel 100

Tutaj dałbym radę dużo więcej, ale po co jeżeli mam na to miesiąc .

A6 : (taka sama sytuacja jak w J1)

1 x MAX

1 x 20
dodatkowo : 10+4+2,5 (ręce się już złamały)

1,5 minuty przerwy

Martwy Ciąg :

Stały ciężar 80 kg (więcej nie dam rady założyć nad czym strasznie ubolewam)

10/8/6

1,5 minuty przerwy

A7 :

1 x MAX

1 x 9
dodatkowo : 4+4+3 (tutaj już naprawdę byłem wycieńczony)

1,5 minuty przerwy

L :

1 x MAX

1 x 9
dodatkowo : 3 .

Nogi zrobię jutro rano, dzisiaj już nie miałem siły, wszystkie wyniki są do osiągnięcia, jednak trening masakryczny - właśnie zauważyłem że na bicepsie popękały mi żyłki ze zmęczenia .

"Ani Dnia Bez Walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10221




Yeah nigga, thug life, from now till' the mutha****in' ever
Havenotz in this mutha****a
YEAH, No doubt

Mistrzostwo samo w sobie

"Ani Dnia Bez Walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1859 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31643
Ogólnie utwory 2Pac mi się nie podobają zbytnio, ale to dla mnie jest mistrzostwo:






Zmieniony przez - szepke w dniu 2010-07-13 10:10:55

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
o nie nie nie, najlepszy utwór Tupaca to "Changes" z prze pianinem

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3921
Hej!
Dlaczego nie robisz ćwiczenia M? Zamiast MC? byś nie musiał ubolewać. Zrobisz m nawet na poręczach do dipsów. Chyba że chcesz urozmaicić trening to rozumiem... Ja wczoraj zaczołem VI poziom, ale to samo co ty-przynajmniej do czwartku budowlanka i treningów nie będzie:( Ale o czy to - i tak siłowo:)Powodzenia życze i myśl o tym że jestem 3 poziomy za tobą ;) pzdr

Mój dziennik:http://www.sfd.pl/Proteo_system_by_jajek999_Wstawaj_i_walcz!!!!-t578639.html - zapraszam!

Jeśli pomogłem to daj SOG'a;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10221
Szczerze ? Po prostu ćwiczenie M mnie zupełnie nie przekonuje - no i to taka mała odmiana trochę sztangą ponarzucać .

Dzięki za motywacje niestety dzisiaj poległem w pojedynku .

Shinji 0 : 1 Jakieś gryzące badziewie

Tereny zalewowe, do tego ostatnia powódź a ja pracowałem przy rzece. Wdało się jakieś zakażenie i ręka w bicepsie masakrycznie spuchła (nie napinając, nawet jej nie zginając, prawie 40 cm ) więc treningi siłowe zawieszone do odwołania. Czeka mnie za to kuracja antybiotykowa.

"Ani Dnia Bez Walki"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy - agresya(ja)

Następny temat

Trening na mase.. Proszę poprawcie jeśli jest coś źle..

WHEY premium