SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DUDEK / BLOG - Droga w męce i znoju do bycia w dobrym nastroju %)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
a niby czemu?
to dla takiego wieszaka jak Ty jedyny sposob

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
sram na wyglad juz mowilem, nie mam genow dobrych to trudno, przezuce sie na jakis sw z dodatkiem silki i ok. zreszta po co mi wyglad jak nie mam zamiaru sie napinac na plazy/imprezie

off spam z mojej strony

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
a ja tez sie nie napinam...
ja nie musze
ale troche masy dobrze miec

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
bo wyrywasz laski na impreze tatusia (wiesz apropo jakiego tematu z inso )

wiem ze warto ale jesli mialbym to okupic wzieciem koksu, calym czasie uwazania na brzuch itd to naprawde dzieki, troche kg napewno dobije jeszcze no i pewnie na tym sie skonczy masowanie i nastapia fascynacja sw. ale narazie to plany i zobaczymy co wyjdzie w przyszlosci

lece gdziei ndziej spmaowac

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
wiem wiem

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przepraszam, ze zyje %)!

genetyke mam niedo***ana na maksa

robie mase - łapie smalec
robie redukcje - trace mięśnie %)

i tak koło macieja...

no i jeszcze vodka %)

Teraz jestem w USA, zero treningow, praca na budowie, zarcia tak sobie i nie pije alkoholu...
zobaczymy co bedzie jak wroce 11 wrzesnia do Polski
pewnie bida z nedza


ale dzieki za zainteresowanie i obronie dziubaski :*

joł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
Dudek jak już zarobisz trochę kasy to możesz nakupić supli na cały rok i jechać na dobrym towarze, oczywiście jeżeli chce ci się dalej ćwiczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
DUDEK

TO NIE ROB ANI MASY AN RZEZBY TYLKO WSZYSTKO NA RAZ

POZA TYM SADZE ZE W TYM BLOGASKU TRACILES SADLO A SAME MIESNIE NA PEWNO NIE SPADALY

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
tak Dudek - musisz sie pinować bo takie "skrajności" jak widac są nie dla ciebie- poprostu powoli robić masę z dokladna dietą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
juz nic

podeslij mi jakas fajna murzynke z bronxu

Zmieniony przez - everr w dniu 2007-06-30 12:14:32

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mostek

Następny temat

Biceps

WHEY premium