SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT work_drugs - redukcja to dopiero początek

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Faktycznie ładnie wymiary ruszyły super!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
To co trzeba rośnie, reszta maleje - fajnie. A przy okazji zastrzyk dodatkowej motywacji dzięki temu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DZIEŃ 45

miska

+ warzywa: papryka czerwona, marchew, szczaw
+ napoje: woda 2l, melisa 1,5l, earl grey
+ suple: olej z wiesiołka, wit. D

trening
bieganie + przebieżki 10x30 sek., przerwa 30 sek.
razem: 5,2 km w 24:58 min, średnie tempo: 4:48 min/km

pierwszy w tym roku trening przy zachodzącym słońcu i bez ciepłej bluzy! chyba mnie spowalniała, bo od razu jest efekt, znowu rekord na 5 km albo po prostu ogólnie ładuję się energią słoneczną, bo nawet ostatni chaos i brak czasu nie są w stanie mi zepsuć humoru


Zmieniony przez - work_drugs w dniu 2017-05-16 20:35:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Szczaw! O matko, narobilas mi poteznego smaka na zupe szczawiowa od babci
Dni teraz macie dluzsze wiec i wiecej czasu na bieganie w ladnych okolicznosciach przyrody Fanie ze rekord pobity!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Ooo zjadłabym taką zupę szczawiową domową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o nie, fuuu, wszyscy tak mówią, a u mnie babcina zupa szczawiowa to koszmar dzieciństwa... miałam uraz przez lata i dopiero ostatnio spróbowałam po raz pierwszy szczawiówki mojej mamy - najpierw z grymasem, ale potem okazało, że jednak pyszna i przeżyłam to

DZIEŃ 46

miska [chyba PoTreningu coś ostatnio szaleje, bo zmienia kolejność wyświetlania posiłków]

+ warzywa: pomidory, ogórki kiszone, szczaw
+ napoje: woda 1,5l, mieszanka ziołowa x2, czystek, morwa biała, mięta
+ suple: olej z wiesiołka, wit. D

trening

A. nadal nie czuję, że mogę dorzucić kg, ale jestem zadowolona, bo siadam coraz niżej i pewniej
B. minimalny progres i chyba minimalnie lepiej z chwytem, ale wolę nie zapeszyć
C. ok, tu dołożę następnym razem
D. -
E. -
F1. te superserie na koniec kompletnie wykończyły moje ręce i barki, które i tak są ciągle najmocniej zmęczone
F2. jw.

dziś jest ważny dzień: dołączyłam do grona maniaczek masła orzechowego wcześniej widziałam w sklepach tylko syf utwardzany olejami, więc nawet nie próbowałam... a dzisiaj chłopak podstawił mi pod nos wielki słoik masła 100% z orzechów, no i nie mogę opisać, jakie to obłędnie pyszne! zjadłam od razu kilka łyżeczek i nie zostało mi już za wiele tłuszczu do przydzielenia na kolację. ale muszę wymyślić jakieś zabezpieczenie - niech przede mną schowa ten kilogramowy słój, bo sam nie zdąży z niego za dużo skorzystać


Zmieniony przez - work_drugs w dniu 2017-05-17 22:42:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Mi jakoś nałóg na masło się nie udziela, ale też mam takie produkty które trzeba chować, bo znikają nadzwyczajnie szybko. Może lepiej każ schować komu innemu =- bo jak się to robi samemu to zazwyczaj "przypadkowo" się na niego trafia dość często .

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Oj ja też mam takie niestety chowając je, szybko zastępuję czymś innym. W najłagodniejsze wersji są to marchewki. A potem cała pomarańczowa jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do masła różnego rodzaju to polecam też spróbować migdałowego i z orzechów nerkowca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
glodzilla, nawet nie mów! ja nawet nie chce tego próbować żeby nie wiedzieć jakie to musi być pyszne. Mężowi robię często rzeczy na które mam ochotę, słodkie, z miodem, masłem orzechowym i w ten sposób znikają mi te kuszące zapasy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

boxer_ona na redu

Następny temat

Wzrost.

WHEY premium