SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT work_drugs - redukcja to dopiero początek

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DZIEŃ 29

miska

+ warzywa: pomidory, sałata, papryka czerwona, papryka żółta, cebula, czosnek, marchew
+ napoje: woda 1l, zielona herbata 1,5l, kawa, kakao
+ suple: olej z wiesiołka, wit. D

trening
bieganie + podbiegi 10x20 sek., przerwa 30 sek.
razem: 6 km w 32:20 min, średnie tempo: 6:03 min/km

górka „krótka”, ale piaszczysta i stroma, więc dała w kość.

DZIEŃ 30

miska

+ warzywa: pomidory, papryka czerwona, marchew, ogórki, rzodkiewka, szczypiorek, natka, sałata, pieczarki
+ napoje: woda 1l, earl grey 1,5l, kawa, kakao, kompot
+ suple: olej z wiesiołka, wit. D

trening
-

dziś w ramach aktywności zamiast kolejnego biegania – kilkugodzinny marsz po nierównym lesie i wypatrzone nowe górki do pokonania

pomiary

nogi faktycznie coraz ładniejsze, ale przy tym teraz totalne spuchnięcie...


Zmieniony przez - work_drugs w dniu 2017-05-01 22:37:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Ladnie Idzie w dobra strone!

Musze tez zaczac mierzyc srodek uda.
U mnie talia i brzuch maja mega wahania w pomiarach w zaleznosci od dnia. Waga tez raz tak, raz tak.


Zmieniony przez - Teapot w dniu 5/2/2017 12:49:07 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki Tea chociaż u mnie te pomiary i spadki już nie są najważniejsze. nie chcę się radykalnie redukować, tylko pracować nad mięśniami i stanem ciała, więc cotygodniowa kontrola jest raczej z przyzwyczajenia, za to coraz częściej są "napinki" przed lustrem i macanie bicka albo pośladków a że wszyscy mówią, że ciągle chudnę, a sama jestem często głodna - to zamiast myśleć o obcinaniu kcal jak na klasycznej redukcji, zaczynam się zastanawiać, co by tu dorzucić.
a wagę sprawdza się po to, żeby udowodnić, jak świetnie można wyglądać przy stosunkowo większych (albo tych samych) kilogramach i solidnym treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DZIEŃ 31

miska

+ warzywa: pomidory, ogórki, papryka czerwona, cebula, rzodkiewka, marchew, pieczarki
+ napoje: woda 1l, melisa 1l, earl grey, kawa, kompot
+ suple: olej z wiesiołka, wit. D

trening
bieganie + podbiegi 15x15 sek., przerwa 25 sek.
razem: 6,4 km w 34:10 min, średnie tempo: 5:20 min/km

DZIEŃ 32

miska

+ warzywa: marchew, szczypiorek, ogórek, rzodkiewka, czosnek
+ napoje: woda 1l, pokrzywa 1l, czystek, earl grey, kawa, kompot
+ suple: olej z wiesiołka, wit. D

trening
bieganie + podbiegi 10 x 20 sek., przerwa 30 sek.
razem: 5,2 km w 32:04 min, średnie tempo: 6:10 min/km

za krótka ta majówka i koniec urozmaicenia biegania, a już przestałam się gubić w nowym lesie oprócz tego niewliczone do miski wieczorne zachcianki: jeszcze odrobina zarodków pszennych, łyżeczka miodu i kęs wołowiny


Zmieniony przez - work_drugs w dniu 2017-05-03 20:19:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
A mi się dłużyła majówka jakoś wolę chyba żyć w reżimie niż w totalnym chaosie luzu :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Tez ostatnio lepiej funkcjonuje w dniem wypelnionym po brzegi.

Biegalam kilka lat temu po Puszczy Kampinoskiej - tez sie raz zgubilam

Olej z wiesiolka to taki w kapsulkach? Wyczailam taki w sklepie dzis i chyba kupie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Mozna dostac w kapsulkach i w buteleczce. Najlepiej sprawdzic po prostu co sie cenowo bardziej oplaca (w przelozeniu na dawke)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
normalnie to też wolę być zaganiana cały dzień i przeważnie jestem, a wszyscy mówią, że nie potrafię odpoczywać. ale w majówkę był specyficzny reżim: od śniadania do obiadu pisanie magisterki, od obiadu do kolacji... pisanie magisterki no i gdzieś tam po drodze wpadło bieganie, żebym zobaczyła trochę świata poza książkami i komputerem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
W takie całkiem wolne dni to ciężko się zmobilizować do pisania. Dużo Ci jeszcze zostało do napisania??

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
właśnie SKOŃCZYŁAM zaraz pędzę na trening z radości
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

boxer_ona na redu

Następny temat

Wzrost.

WHEY premium