SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT nightsky - nowy początek

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć,

Ostatnio dużo mi nie wyszło, biłam się z myślami i zastanawiałam się czy w ogóle jest sens, żeby walczyć o to jak wyglądam. Ostatecznie częściowo dzięki Wam doszłam do wniosku, że tak, bo nawet jeśli nie jest idealnie, to każdy dzień przybliża mnie do wymarzonego efektu, a skoro na tym forum jest wiele dziewczyn które walczą o siebie, to czemu ja mam nie spróbować po raz kolejny! Z tego właśnie powodu postanowiłam założyć nowy dziennik (to dla mnie nowy start). Chcę się zmotywować, przestać się źle czuć z tym jak wyglądam i po prostu czuć się seksownie w swoim ciele. Nie liczę na szybkie zmiany, mam do zrzucenia ok. 30kg, więc zakładam ok 1-1,5roku (do 2 lat). Przede wszystkim chcę wytrwać w tej redukcji i nauczyć się bardziej szanować swoje ciało/zdrowie.

Liczę na wszystkie cenne rady, których możecie mi udzielić, ale jestem też świadoma tego, że to ode mnie zależy co będzie się dalej dziać, także pozytywnie nastawiam się do tego co ma być, będą gorsze dni, najważniejsze, żebym się nie poddała :)

Jeśli chodzi o samą redukcję to 1700 kcal jak już wytrwam miesiąc to będę się Was radzić czy coś zmieniać czy nie.

Standardowo ankietka:

****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: nightsky
WIEK: 23
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: przed przerwą: prawie 2,5 miesiąca siłowni z planem dla początkującej ladies, wcześniej tańce (ok. 6-7lat), pływam od 7roku życia (z większymi lub mniejszymi przerwami) w chwili obecnej jestem w stanie przepłynąć ok. 50basenów w ok. 45min).

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 89
WZROST: 165
OBWÓD RAMIENIA (BICEPS): 34
OBWÓD ŁYDKI: 42
OBWÓD UDA: 69
OBWÓD BIODER: 117
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 102
OBWÓD TALI: 91
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 117

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING? Nic się nie zmieniło - chcę zrzucić zbędne kilogramy - poprawić wygląd i stan zdrowia. Chcę się nauczyć zdrowego stylu, życia, tak żeby kontynuować go po zakończonej diecie.

****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: BRAK
PRZEBYTE KONTUZJE: BRAK
WADY POSTAWY: delikatnie zrotowana miednica
ALERGIE: Bardzo uczulają mnie grzyby
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: BRAK
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? tak i nie. Mam dłuższy cylk - ok. 27-45, ale chodzę regularnie do gina i wszystkie badania są dobre
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? NIE
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? NIE

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: TAK - multiwitamina, omega 3 i wit.D
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO): próbowałam diety owocowo-warzywnej i sokowej, ale nie byłam w stanie na nich przetrwać tygodnia, dodatkowo 4lata temu stosowałam się do zaleceń Gacy (ok. 3miesiące - nie wpłynęło to na mnie dobrze, ponieważ dieta była "za tłusta" i brakowało mi warzyw)

****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE? Od czasu mojego pierwszego postu na tym forum, staram się trzymać lejdisowych wyznaczników, ale miałam też ok miesiąca przerwy (wyjeżdżałam, a później to już tylko wymówki), gdy odchodzę od liczenia i pilnowania posiłków to wraca mi nawyk jedzenia tylko śniadania i obiadokolacji (co jest bardzo słabe). Od 6-7 lat nie jem czipsów, chrupek, etc. Jedzenie w McDonaldzie, KFC, etc. zdarza mi się 2-3 razy/rok. Piję ok. 1,5-3l wody dziennie + zieloną herbatę, nie piję napojów gazowanych, unikam kawy. P

CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ? ciężko to określić, zobaczymy przy następnych pomiarach

****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: tak - 3 razy w tygodniu, do tego basen 1xtydzień i tańce

1. Rozpiętki na maszynie
15x15kg, 15x15kg

2. Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce skośnej
15x4kg, 15x6kg

3. Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem
15x30kg, 15x30kg

4. Wyciskanie sztangielek siedząc
15x4kg, 15x6kg

5. Prostowanie tułowia na ławeczce
2 serie po 15

6. Uginanie ramion ze sztangielkami (równnocześnie)
15x4kg, 5x6kg, 10x4kg

7. Prostowanie ramion na wyciągu
15x12,5kg, 15x12,5kg

8. Prostowanie nóg siedząc
15x30kg, 15x35kg

9. Uginanie nóg leżąc
15x30kg, 15x30kg

10. Przywodziciele na ginekologu
15x30kg, 15x33kg

11. Odwodziciele j.w.
15x33, 15x33kg

12. Wspiecia na palce siedząc
15x60kg, 15x60kg

+15min rozciągania
_____________________________________
Ostatnia miska z 16.11 i 14.11 bo wtedy liczyłam







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hej, hej :) dalej jestem, miska czyściutka i biegam na siłkę z tym, ze mam taki zawrót głowy w pracy i życiu osobistym, że nie mam za dużo czasu żeby pisać, od wtorku powinno być lepiej

paula - mandarynki były bardziej jako dodatek, bo bylo za mało węgli :P makaron soba to azjatycki makaron z mąki gryczanej (polecam, bo jest bardzo dobry). W lidlu podczas tygodnia azjatyckiego można kupić pszenno-gryczaną wersję - też smaczna, a jak wolisz całkowicie gryczany, to trzeba szukać w internecie lub w sklepach typowo azjatyckich :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1801 Napisanych postów 2912 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73495
nightsky trzymam kciuki, walczysz dalej i dasz radę

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22600 Napisanych postów 11141 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356219
Dawaj dalej do przodu - ja cały czas kibicuję.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
I ja kibicuję i podglądam :) Nie ważne ile razy upadasz, ważne ile razy się podnosisz :) !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
podglądam! Nowy dziennik nowe życie, więc ten do dzieła!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Jak mówi łacińska maksyma: "Cokolwiek czynisz - czyń rozważnie i patrz na koniec"

Dobrze że zakceptowałaś świadomość tego że potrzebujesz czasu na walkę. Że nie za miesiąc czy dwa..

Dasz radę!

A co do upadków... jesteśmy tylko ludźmi i nic co ludzkie obce nam nie jest.

Trzymaj się. Będzie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki za wsparcie dziewczyny

dzisiejsza miska:

Warzywa: papryka, kapusta pekińska, roszponka, ogórek, marchew
Napoje: rumianek, woda, zielona herbata, napar z malin
Suple: Multiwitamina, Wit.D, Omega 3

Dzisiaj wieczorem biegnę na tańce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371


Trzymam kciuki i ja

Pomalutku, krok za kroczkiem i będzie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 208 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2939
Ja też wciąż kibicuję! Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło! Trzymaj się nightsky!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki <3

dzisiejsza miska trochę niedojedzona - nie chciało mi się jeść :/
byłam na basenie - 50min - 56 basenów

Warzywa: papryka x2, kapusta pekińska, ogórek
Napoje: rumianek, napar z malin, woda
Suple: Multiwitamina, Omega3 i WitD





Zmieniony przez - nightsky w dniu 2015-11-24 22:06:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Posiłek nr 2 to jakaś sałatka fajna z mandarynkami? I co to za makaron soba?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja z brzucha + rzeźba nóg i pośladków

Następny temat

Trening i micha do oceny (ew. poprawy:) ) Opi.Em

WHEY premium