SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT laide - idę po zdrowie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22063 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627755
Czasami słodzik daje po jelitach i są gazy, biegunki etc. Ale zwykle 1-2 miarki na dzień nie powinny aż tak działać. Chociaż każdy ma inną tolerancję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1381
Być może używałam zbyt dużo tego białka, sporo lat minęło, więc nie pamiętam. Spróbuję z izolatem! Teoretycznie nie mam nietolerancji laktozy, ale jednak mleko i śmietana zapewniają mi rewolucje, natomiast jogurty i sery już nie (chociaż też zależy, czasem się zdarzy ale jest to zdecydowanie mniejszy dyskomfort, który mi nie przeszkadza).

Co do cyferki - tak, jestem świadoma, że może być wiele czynników wpływających na takie niewielkie wahania i tej myśli się trzymam. Na koniec dnia najważniejsze jest, żeby sylwetka się poprawiała i zdrowie rosło w siłę, to co na wadze ma znaczenie drugorzędne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Z tym słodzikiem to jeszcze zależy jaki. W białkach jest sukraloza, osobiście nie cierpię sukralozy i białko mi strasznie nie wchodzi. Dlatego taka przekąska jogurt plus miarka białka to dla mnie koszmar
Można też kupić próbkę białka o smaku tzw. naturalnym, one nie są niczym dosładzane, więc będzie wiadomo, czy problemem jest słodzik. Ja te słodkie białka to toleruję tylko w niedużej ilości w omlecie, ale już smak owsianki potrafi mi skutecznie zniszczyć Maltitol spoko, aspartam spoko, ale sukraloza fuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 36034 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679811
A ja znów słabo znoszę maltitol. Pewnie co osoba to inaczej na te słodziki reaguje. Trzeba po prostu sprawdzić na sobie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3381 Napisanych postów 4380 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108489
A ja tez mannitol slabo toleruje, sukraloze normalnie, zero problemu, smakowo jest ok.

A z innych slodzikow: ksylitol - tolerancja ok, smakowo ble, nie jadam
stewia - smakowo dramat
aspartam w wiekszych ilosciach - smakowo blee, nie jadam

Ja najbardziej lubie dosladzac erytrytolem, tolerancja ok, smakowo dla mnie bardzo ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 36034 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679811
Czyli właśnie widać że różnie to bywa z tą tolerancją na różne słodziki.
2

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607877
To widzę każdy ma inaczej ja erytrolu wogóle nie czuje, musiałbym chyba całe opakowanie wsypać za to stewia dla mnie super, wystarczy niewielka ilość i smak ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 36034 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679811
Erytrytol jeśli idzie o mnie to nie nadaje się do obróbki w wysokich temperaturach. Staje się jakiś taki gorzki. Albo ja mam jakiś taki dziwny smak i tylko mi przeszkadza.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3381 Napisanych postów 4380 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108489
No ja czesto wlasnie pieke z erytrytolem, albo smaze omlety - dla mnie bardzo spoko, nie traci przy obrobce :)

No i wlasnie, czyli kazdy musi sam ocenic, co mu pasuje :)

Btw nie wiedzialam ze jest i mannitol i maltitol, myslalam ze jest tylko mannitol jako slodzik, a tu jeszcze wy piszecie o jakims maltitolu, ktorego nie probowalam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55036
Ja zawsze dosladzalam słodzikiem i nie mogłam sobie wyobrazić jak można bez niego żyć , a teraz w sumie nie używam niczego , czasem do kawy z mlekiem ale jak dodam do omletu czy jogurtu albo jakiegokolwoek posiłku to jest mi za słodko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena formy.

Następny temat

Jak ułożyć plan treningowy całego ciała (ile ćwiczeń z każdej partii)?

WHEY premium