SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT chanuli

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 93036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
leah
w sumie to na oko biore make pszenna plus wode , i wrzucam do maszyny do chleba i miesza mi takie ciasto zeby dalo sie walkowc....no i sol

a do tego farsz z pieczarek , najczesciej, lub mieska z cebulka a do tego skwarczki

nie wiem ja teraz ale jak mieszkalam w pl to mialam problem z pieczeniem z maki razowej....tu w uk albo make maja lepsza albo mi umiejetnosci przybylo


ale mi narobiłaś smaka dzieki

shrimp2
My z kotą też zaglądamy, ale zadajesz coraz trudniejsze pytania, to siedzimy cicho


shrimp - ja prawie wogóle o nic nie pytam, ale to miło, że wpadasz.szczerze mówiąc też Cie sledze.


Dotkazoz, Jagoda__, KarolinaKK - no tak, czyli nic nie można skrecic Ale zeby nie było, to ja cichcem też Was podglądam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
w ramach obnizania cholesterolu mozesz osbie sterole roslinne dodac do diety czyli ordynarny bencol jako suplement 3lyzki dziennie jak sie deneruwjesz tym faktem albo jeszcze psylim husk jako blonnik i masz z glowy. Nie przejmuj sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
obliques
w ramach obnizania cholesterolu mozesz osbie sterole roslinne dodac do diety czyli ordynarny bencol jako suplement 3lyzki dziennie jak sie deneruwjesz tym faktem albo jeszcze psylim husk jako blonnik i masz z glowy. Nie przejmuj sie


Obli- co to jest psylim husk? i gdzie to kupić? w aptece czy innym sklepie? brac zgodnie z ulotką? czy jakoś inaczej?

dzisiaj był basen, ćwiczeń niet, bo kolano tak mnie boli, że nie mogę chodzić. Nawet ta opaska nie pomaga.

i miska na jutro






już wiem, znalazłam w necie

Zmieniony przez - chanula w dniu 2012-05-05 20:48:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
dzisiaj były ćwiczenia, próbowałam zrobić progres, na który kładziecie nacisk, ale chyba mi nie wyszedł.(niestety mam hantle tylko 1,5 i 3kg). Robiłam to tak:





miska





i zrobiłam babeczki wg.massmarols - pychota. Na dowód zdjęcia






proszę nie zwracać uwagi na daty

i jeszcze pomiary zamiast spadać w obwodach to zaczynam rosnąć



Zmieniony przez - chanula w dniu 2012-05-06 19:56:33




Zmieniony przez - chanula w dniu 2012-05-06 20:09:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
1600 BTW 110/80/120

warzywa: ogórki, sałata,pomidory,szczypior
napoje: herbata czerwona, zielona, kawa, woda

suplementy: magnez z witaminą B6

rower 2x3km

miska


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
chanula babeczki wyglądają przepysznie, warto się skusić na nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
IronWoman
chanula babeczki wyglądają przepysznie, warto się skusić na nie


i są naprawdę smaczne z masłem orzechowym. W tą sobotę będę piekła je jeszcze raz, ale do białek dodam trochę soku z cytryny, żeby je troche podostrzyć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

syla33 na redukcji - wygrywam zdrowie i figurę

Następny temat

pomoc w ułożeniu treningu - cel : redukcja

WHEY premium