SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT chanuli

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 92565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
no to samo ci chcialam wkleic.....niezla laska....to my przy niej malolaty jestesmy czyli ja mam jaks 20 lat zeby osiagnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
leah
no to samo ci chcialam wkleic.....niezla laska....to my przy niej malolaty jestesmy czyli ja mam jaks 20 lat zeby osiagnac


Ty osiągniesz to szybciej, bo zasuwasz, że hej! Jeśli ona to zrobiła w ciągu 4 lat, to my leah tez..... Muszę o niej poszukac więcej wiadomości w necie, bo chciałabym zobaczyc jak wyglądała przed.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2535
ja mam dziś ostatni trening i w sobotę pomiary. U mnie po pomiarach nic nie widać, a wszyscy mi mówią, że różnica jest kolosalna, choć ja tego aż tak bardzo nie zauważam, zwłaszcza jak patrzę na zdjęciach, bo w reali to czuję, że skóra jest zupełnie inna i zaczynam pod fałdami tłuszczu wyczuwać mięśnie, a wczesniej tego nie było więc i u Ciebie na pewno efekty są, nie wierze, że nie ma przy tym ile wysiłku wkładasz w treningi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Acela, popieram. U mnie teraz przystopowalo, ale np w sklepie sukienka byla na mnie za luzna, mimo iz moj rozmiar. Cialo sie naprawdew zmienia, mimo iz wymiar niby ten sam

Poza tym pomyslcie jak latwiej jest kregoslupowi jesli na plecach sa miesnie a nie tylko skora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak już spamujemy to i ja powiem Wam, że przy moim reżimie ostatnio guzik co leci, ale też ponoć widać, że "ćwiczę". Także głowa do góry, nie ważny jest cel- i tak go kiedyś osiągniemy-ważna jest droga i to by mimo przeciwności trwać w swoich zamairach

hryhryr alem mundra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
o, to widzę, że już wsparcie przybyło, a ja spałam :D (dzieci mi wstały o 5, więc dosypiałam). To nie będę już banałów klepać, chanula, jak foty zapodasz, to sama zobaczysz potem, że warto było. Ale leah ma rację, co wg mnie właściwie jest najtrudniejsze, przestawić sobie w głowie tak, żeby nie traktować zmian, które zrobiłyśmy/robmy jako czasowych i wyczekiwanie swoistego "końca". Mnie już zrobiło np. klick w kwestii słodyczy. Nie myślę o nich i już. Też mam np. takie dni, że myślę sobie, że się jakoś wymigam np. od ćwiczeń, a potem dumam "i co? nie poćwiczę, to wtedy nie będę miała pleców jak ruda_29, i znowu na zakupach będę rzucała koorwami, bo spodnie 40 za ciasne, a góra 36 za duża :D". Czasami mi się wydaje, że to przychodzi taki jakby specjalny moment, w którym nie chce się już wycofać, bo przylgnęło to na tyle, że nie wyobrażamy sobie bez tego życia. To moje przypuszczenia, bo jeszcze tego momentu nie osiągnęłam. Wnioskuję to po wypowiedziach innych dziewczyn i ich dziennikach.
Jedno Ci jeszcze napiszę, codziennie czekam na Twój wpis, bo Ty i np. leah jesteście największą motywacją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
to wszystko prawda, to co piszesz , kiedy mam taki dzień, gdzie mi coś wypadnie i nie ćwiczę, to prawde mówiąc brakuje mi tego umęczenia się. Pomimo, że mnie wszystko boli i pot cieknie po tyłku, czuje sie "lżejsza"i jestem zadowolona, że dałam jednak radę. Czasami tyko mam takie chwile słabości, ale nie oznacza to, że chcę zrezygnować(zresztą tutaj od razu jest takie wsparcie };-, że nie ma mowy, trza tyłek brać w troki i dalej zasuwać .
Teraz muszę wyrobić sobie kondycje, bo planujemy z córka wyjazd w góry i nie chcę jej narobić obciachu ze swoim ślimaczym tempem ona zasuwa jak mały samochodzik
Dzięki dziewczyny

Veroniaa kiedy ćwiczysz przy dzieciach? Pytam, bo ja za tydz.mam 3-latka na tydz.i zastanawiam sie jak sobie zorganizować czas do cwiczeń.

Zmieniony przez - chanula w dniu 2012-07-05 11:39:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
na początku ćwiczyłam rano, bo młody jest z opiekunką wtedy, ale okazywało się, że jestem w pracy zbyt późno, a wyjść muszę dokładnie o tej samej godzinie co zawsze, żeby zdążyć po córkę do przedszkola, więc traciłam sporo czasu i robota była niewykonana. Ale jeśli Ty się będziesz zajmowała trzylatkiem w sensie np. również gotowania dla niego, to mam dla Ciebie taką radę: albo gotuj wieczorem na drugi dzień i kiedy dziecko ma drzemkę w ciągu dnia - ćwicz, albo ćwicz wieczorem po położeniu dziecka (ja tak robię, bo mi małż trochę pomaga w asekurowaniu hantli ;) ). Może ten pierwszy sposób będzie dla Ciebie łatwiejszy, bo jeśli będziesz z młodym cały dzień, to wieczorem możesz nie znaleźć siły na ćwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
3 dzień ćwiczeń wg. Martucci. Ten upał mnie wykończy. Jak ja zrobię cwiczenia z 4 dnia?? jak bedzie tak gorąco?













Zmieniony przez - chanula w dniu 2012-07-08 19:13:56

Zmieniony przez - chanula w dniu 2012-07-08 19:14:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6598
chanula
Teraz muszę wyrobić sobie kondycje, bo planujemy z córka wyjazd w góry i nie chcę jej narobić obciachu ze swoim ślimaczym tempem


Jeszcze Cię córka będzie błagała, żebyś zwolniła!!

"jest chęć, jest wizja, jest wiara, teraz wystarczy tylko się postarać"

http://www.sfd.pl/redukcja/poproszę_o_pomoc-t845308.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

syla33 na redukcji - wygrywam zdrowie i figurę

Następny temat

pomoc w ułożeniu treningu - cel : redukcja

WHEY premium