SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT chanuli

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 92569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moja mama jak była u mnie to biegała na bieżni i się jej podobało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
Martucca
Moja mama jak była u mnie to biegała na bieżni i się jej podobało


no tak....nie mam wyjścia .... Ja "biegam" po lesie. Wczoraj nawet spotkałam dwa łosie.....nawet nie wiedziałam, że żyją w "moich" lasach




Zmieniony przez - chanula w dniu 2012-09-24 19:53:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla motywacji



Jesteś w połowie drogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
ja pitole złapałaś mnie na haczyk

dzisiaj dzień crossfitu - w moim wykonaniu te ćwiczenia powinny inaczej się nazywać - jakaś żałosna próba. Jedyne co mi wychodzi to sit upy i przysiady na stołek bez obciążenia.




* okazało się, że pompki na podwyższeniu robiłam zle





Zmieniony przez - chanula w dniu 2012-09-25 21:16:29




Zmieniony przez - chanula w dniu 2012-09-25 21:17:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Wiek 110 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13599
Wpadłam jeszcze raz obejrzeć widoczki z Babiej i pozdrowić serdecznie. Fajnie Ci idzie, ale Ty to już wyga jesteś w tym interesie. Dzięki za rady i uwagi, przydadzą się każdemu.

W górach najważniejsze jest, by tam być i tak zwyczajnie się tym byciem cieszyć. http://www.sfd.pl/BlueCrocus_Po_zdrowie_i_sprawność-t887095.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
laska jakie ty masz warunki do biegania o zesz ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
leah
laska jakie ty masz warunki do biegania o zesz ty


to prawda, warunki są ekstra .....a ponieważ Marta nieźle zanęciła, więc postanowiłam dzisiaj pobiegać. Przyjechałam do domu około 18,00, wieczór był tak piękny i ciepły, że .....z herbatą usiadłam na schodkach przy domu i zapatrzyłam sie na księżyc.....i tyle mojego biegania dzisiaj
na jutro





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
od dzisiaj mam ćwiczyc w seriach 3x15 powtórzeń i tak:
box przysiady - ćwiczenie ok, chociaż coraz bardziej zaczynam odczuwać nuki....i dobrze
Dziewczyny jak sobie zarzucacie sztangę? Ja nie mogłam poradzić sobie z 18kg, żeby przerzucić na tył dobrze, że małż był w domu Chyba ją trochę źle trzymam, bo nadwyrężyłam sobie nadgarstek....ale nic to
wyciskanie leżąc- to ćwiczenie robię na piłce,której nie lubię, ale nie mam nic innego- ręce nadal słabe. Po kilku powtórzeniach muszę trochę odpocząć a i tak sztanga zaczyna mi sie bujać w rękach
wyciskanie na barki- nie lubie tego ćwiczenia, bo pokazuje jak słabe mam ręce, ale staram się jednak do każdej serii zwiększać obciążenie
Ufffff......alem się rozpisała
na jutro








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
miska jak zwykle na weekend nie ogarnięta, ale czysta. Aero przy wnuku, przez 3 dni, ale udało mi się wyrwać do lasu na "bieganie". W sobotę myślałam, że płuca wypluję.....ale chyba za duzo od razu chciałam. Dzisiaj zrobiłam tak: 10min "szurania"- 3min marszu dla odpoczynku i kolejne 10 min "szurania". Było ok. Najbardziej dziwi mnie to, że "mdleją" mi nogi

Marta wiem, że jesteś bardzo zajeta, ale jeśli nagram filmy z ćwiczeniami ocenisz je?? I czy mogę je wysłać na PW??

na jutro



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

syla33 na redukcji - wygrywam zdrowie i figurę

Następny temat

pomoc w ułożeniu treningu - cel : redukcja

WHEY premium