SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT chanuli

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 92547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
veronia_p
Życzę Ci chanula powrotu do sprawności kolana przede wszystkim. A jak tam ćwiczenia przy 3-latku? Dałaś radę, widzę? A nastawienie już lepiej?


3-latka mam od jutra I zrobię tak jak radziłaś, będę ćwiczyć jak będzie spał w ciągu dnia. Kolano już jest ok, nastawienie też.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
i kolejny dzień ćwiczeń wg. Martucci
Niby idzie mi coraz lepiej z tymi ćwiczeniami, ale nadal to dla mnie (a właściwie dla moich nog i tyłka masakra). Najgorsza zawsze jest końcówka ledwo wykonuje je w tempie 2020, a jeszcze mam je zrobic w tempie szybszym, więc oczywiście tradycyjnie


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Niedługo jakieś foty porównawcze będą potrzebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8906
Cześć Chanula, obserwuje z partyzanta Twoje zmagania, gratulacje za wytrwałość. Sama też walczę i nie odpuszczę. Zaniedbałam się ruchowo i teraz z bólem (dosłownie) wchodzę do jakiej takiej sprawności. Już czuję lepszą moc mięśni po siłowni i basenie. Ale piszę w sprawie Twojego kolana. Z tego co napisałaś o skręceniu, może po prostu naderwałaś lub co gorsze zerwałaś któreś więzadlo w kolanie. Najprawdopodobniej krzyżowe dlatego podczas wykroków kolano robi efekt "szuflady". Lekarze nawet zaraz po urazie często nie diagnozują prawidłowo. Można to sprawdzić na rezonansie magnetycznym. Można na NFZ oczywiście długo potrwa (skierowania od jednego do drugiego lekarza - polska służba zdrowia ) albo prywatnie. Wtedy trzeba ćwiczyć czworogłowego w pozycjach izolowanych, np. ruch jednym torem - rower z obciążeniem, w siadzie prostowanie podudzi z gumą itp. Dobrym rozwiązanie jest też ćwiczenia na mięśnie głębokie z piłką o kształcie UFO.


Pozdrawiam i kibicuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
Martucca


Niedługo jakieś foty porównawcze będą potrzebne


ale dopiero za 3 tyg.Tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
tyralaa
Cześć Chanula, obserwuje z partyzanta Twoje zmagania....., Sama też walczę i nie odpuszczę. ............. Ale piszę w sprawie Twojego kolana. Z tego co napisałaś o skręceniu, może po prostu naderwałaś lub co gorsze zerwałaś któreś więzadlo w kolanie. Najprawdopodobniej krzyżowe dlatego podczas wykroków kolano robi efekt "szuflady".
Pozdrawiam i kibicuje


Prawdę mówiąc ja Twoje zmagania tez podglądam z partyzanta (sporo na tym forum jest partyzantów).
Co do kolana, być może jest tak jak mówisz, bo prawdę mówiąc nie mam diagnozy. Po zastosowaniu maści, która mi poleciła massmarols jest ok.(czy tak by było przy zerwaniu wiązadła?) Przy ćwiczeniach wróciłam do opaski na kolano. Marta zaleciła mi inne ćwiczenie, wypróbowałam i mam nadzieję je robić zadaną ilośc powtórzeń bez bólu.
Tobie również kibicuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
Jak jestem w domu nigdy nie mogę ogarnąć miski. A teraz będę całe 2 tyg. To dopiero będzie wyzwanie Dzisiaj cały dzień pracowałam w ogródku, więc były aeroby podwórkowe
na jutro;














Zmieniony przez - chanula w dniu 2012-07-16 12:17:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
1 dzień ćw. wg.Martucci
Do RDL w ostatniej serii dodałam kolejny kilogram, ale niestety gryf od hantli jest za mały i miałam kłopoty z utrzymaniem w ręku. Chyba muszę dokupić talerze, chociaż RDL z hantlami....... marzy mi się sztanga
Przy przysiadach na jednej nodze w prawym kolanie trochę mnie kłuło i strzykało, ale to chyba kwestia ustawienia stopy, bo kiedy ją trochę odchyliłam w bok było dużo lepiej. Jednak nie mogę tych przysiadów robić na tym kolanie zbyt głębokich, a pewnie o to chodzi? Tak Marta? kiedy wracasz z banicji?












już nie moge poprawić: uginanie nóg na piłce były 4 serie
Zmieniony przez - chanula w dniu 2012-07-16 18:40:21

Zmieniony przez - chanula w dniu 2012-07-16 23:19:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6598
chanula
marzy mi się sztanga


już niedługo te urodziny

Zmieniony przez - maniulka w dniu 2012-07-17 10:31:21

"jest chęć, jest wizja, jest wiara, teraz wystarczy tylko się postarać"

http://www.sfd.pl/redukcja/poproszę_o_pomoc-t845308.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 65 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1374
cześćśledzę twoje zmagania i gratuluję wytrwałości
wiem po sobie jak trudno jest się czasami zebrać w sobie i ćwiczyć systematycznie
zainteresowały mnie filmy u ciebie pokazujące jak ćwiczyć i przywłaszczyłam te z piłką na przywodziciele i odwodziciele,mogłam?
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

syla33 na redukcji - wygrywam zdrowie i figurę

Następny temat

pomoc w ułożeniu treningu - cel : redukcja

WHEY premium