SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT chanuli

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 93024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
Martadzieki olej kokosowy bedzie sie lał litrami, orzechy uwielbiam, więc nie ma problemu. Z mięsem też ok. Nigdy nie pilam soków warzywnych oprocz soku z marchewki no ale kiedys musi byc pierwszy raz. Rozumiem, że ma sie mieścic w wypisce?

leah staram sie trzymac, dzieki za wsparcie to dla mnie duzo znaczy

shrimpkoktajl zapowiada sie pysznie, na pewno go sprobuje i zdam relacje dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
soczkow z warzyw nie liczysz, marchew jako samkowy dodatek tylko , a wszystko co zielone do sokowirowki i do dzioba......( najgorsze jest mycie sprzetu)

a koktail jest extra.....nie pilam z olejem kokosowym ale na mleczku jest suuuuuuper
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
1600 BTW 110/80/120

suplementy: magnez z witaminą B6
wypiski z miski dzisiaj nie będzie. Starałam sie jesć czysto ale BTW położyłam.
Moc mnie dzisiaj opuściła i na ćwiczeniach Obli zrobiłam tylko 2 obwody zamiast 3.:'-(



na jutro



kurna nic nie mam w lodowce a zakupy dopiero w sobote


Zmieniony przez - chanula w dniu 2012-05-16 20:44:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
Wczoraj skończyłam trening dla początkujących z piłką by Obliques, więc czas na podsumowanie. Ćwiczenia zaczęłam cienko, bo od hantli 1,5kg. Kiedy czytałam dzienniki innych dziewczyn, zaczynałam nabawiac sie kompleksów, ale jednoczesnie była to dla mnie motywacja do zwiększania wysiłku i jak tu wielokrotnie się mówi do: zapyerdalania a nie opyerdalania. Nie dźwigam i pewnie nigdy nie będę, ćwicząc w domu jakis kolosalnych ciężarów, ale powoli je zwiekszam.
Dzięki Wam nauczyłam się jesć jak człowiek (1600kcal -czasami i to teraz dla mnie mało . Wspierałyście mnie, kontrolowałyście i pomagałyście poświęcając na to swój czas oraz dzieląc się swoim doświadczeniem. I za to jestem Wam bardzo wdzięczna
Zrobiłam się dużo sprawniejsza fizycznie, kręgosłup mnie nie boli (mogę normalnie wstać z łózka)no i pare centymetrów też poleciało.
Na razie wstawiam pomiary. Zdjęcia będą jak mi ktoś zrobi z domowników.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Same pozytywy

Ta talia, to hmmm... Jak się ciuchy mają do tego "nowego" obwodu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
Martucca
Same pozytywy

Ta talia, to hmmm... Jak się ciuchy mają do tego "nowego" obwodu?


są luźne, jedne spodnie spaliłam uroczyście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Więc kto wie, kto wie... Zdjęcia prawdę nam powiedzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no no dokladnie na zdjeciu wszytsko bedzie widoczne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

syla33 na redukcji - wygrywam zdrowie i figurę

Następny temat

pomoc w ułożeniu treningu - cel : redukcja

WHEY premium