SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Sniezka gubi brzuszek

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
No ze 110 g białka, 70-80 g tłuszczu i reszta węgle. Tak jak masz w okolicy tych 1800 kcal na start jest niezłym rozwiązaniem. I tak po czasie się wszystko koryguje - ale to na podstawie obserwacji ciała.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Zwróciłabym uwagę, że nie wiemy jak wyglądasz więc ciężko podpowiedzieć jaki kierunek będzie wskazany. Mi niestety same wymiary nic nie mówią jak wzrost nie jest zbliżony do mojego :P Jeśli założymy, że ma to być lekka redukcja to propozycja Nighta jest ok. Zostałabym przy tych max. 70 gr tłuszczu a potem to kwestia obserwacji wymiarów.

Z tym białym pieczywem bym nie szalała bo to jednak mało odżywcze. Notuj wszystko łącznie z warzywami, które jesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 433 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6128
zdjecia mam jakies z łapy , moge wkleic, tylko jak uda mi sie je zmniejszyc po powrocie do pracy . z telefonu mam problem zeby je wrzucic.
mam tendencje do tycia na brzuszku niestety.

praca siedzaca 8 godzin dziennie, ale po pracy 1,5 godziny treningu ( silowka + 30 min cardio ) tak 3 razy w tyg. , a 2 x dodatkowo bieganie w terenie.
od 5 wrzesnia wykupuje wiekszy karnet wiec bede miala mozliwosc chodzenia na zumbe, TRX, rowerki i takie tam sprawy. Chce jeszcze wprowadzic basen ( lecz bardzo go nie lubie ).





Zmieniony przez - KrolewnaSniezka w dniu 2016-08-25 13:27:22

Zmieniony przez - KrolewnaSniezka w dniu 2016-08-25 13:34:18
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
I najlepiej jeszcze dorzuć bieganie, rower w terenie, nordic walking i żeby nie było za mało to weź udział we wszystkich zawodach biegowych jakie są w Twoim mieście... eh.. po co Ci tyle aktywności? Kortyzol chcesz sobie podwyższyć? Siłownia 3-4x w tygodniu wystarczy + 1-2x w tyg coś dla przyjemności lekkiego i tyle
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
KrólewnaSniezka poczytaj trochę dzienników, bo naprawdę warto. Linki podwieszane podpowiedzą Ci jakie jedzenie jest wartościowe.
Dojdziesz m.in. do takiego wniosku, że co za dużo to niezdrowo. Zdecydowanie 3 treningi siłowe (ale konkretne) + ew. bieganie dla relaksu wystarczą. Nie potrzebne Ci trx, rowery, zumby.
Chodzi o sposób życia. Twoje jelita myślę też tego potrzebują = uporządkowana czysta micha + siłowy + czas na relaks. Jelita reagują również na tryb życia jaki się prowadzi.
Też jestem jelitowcem a lekarze nic nie znajdują i niech nigdy nie znajdą! Trzeba się wsłuchać w organizm i zrozumieć czego nie lubi
Trzymam kciuki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
a i pokaż nam jakie obciążenie bierzesz w treningu siłowym, bo skoro masz po nim siłę jeszcze cardio 30 min ciągnąć, to może za mało dźwigasz
a i ja też brzuszkowa, więc walczymy razem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ten "Brzuszek" to może być głównie efekt problemów jelitowych a nie tłuszczu dlatego te zdjęcia sylwetki są pomocne. I zobacz czy nie jesteś w stanie zrobić sobie jednak nie z rąsi a gdzieś postawić telefon i zrobić neutralne zdjęcia.

A co do treningu, zapomniałam- ten jeden zestaw ćwiczysz 3 razy w tygodniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 433 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6128
joanna83d
a i pokaż nam jakie obciążenie bierzesz w treningu siłowym, bo skoro masz po nim siłę jeszcze cardio 30 min ciągnąć, to może za mało dźwigasz
a i ja też brzuszkowa, więc walczymy razem


Masz racje jeśli chodzi o te jelita, to podobno wszystko siedzi w głowie, a ja jestem nerwus mały i zaraz sie wszystkim stresuje, dosłownie wszystkim. :(
Zrobie jak mowicie, 3-4 treningi i do tego cos dla relaksu , moze polubie ten basen ? Kto wie :) ale miche na pewno musze ulozyc czysta.

Trening obwodowy 3x :

1. Przysiady ze sztangą x12 ( sztanga 20 + po 5 kg po bokach )
2. Wyciskanie hantli na skosie x15 to robie hantelkami po 4 kg.
3. Martwy ciąg na prostych nogach x12 sztanga 20kg + po boku 2.5 kg. - > teraz doloze po 5 kg
4. Wyciskanie hantli siedząc (Na barki) x15 hantelki po 4 kg
5. Wiosłowanie sztangą x15 sztanga 20kg + 2,5 po bokach
6. Skok na podest x15 skacze do przysiadu
7. Wznosy sztangielek na boki x15 tez po 4 kg na bok
8. Uginanie ramion ze sztangą łamaną (biceps) x12 sztanga + 2,5 kg po bokach
9. Prostowanie ramion z linką na wyciągu (triceps) x12 to nie wiem dokladnie na ilu kg, bo mamy tylko oznaczenia 1,2,3 .... wiec na 3ce ;p

BRZUCH: Brzuch robie na sam koniec 3 serie ćwiczeń
1. Wznosy nóg leżąc 3x15
2. Świeca 3x15
3. Plank 1x60 sek.
4. Brzuszki na piłce 3x15
5. Plank 1x60
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 433 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6128
Paula.cw - tak robie go 3 razy w tygodniu + 30 min cardio na koniec
moge zrobic takie normalne poprosze narzeczonego to jutro rano mi sesyjke walnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
No i super. To takie normalne zdjęcia chcemy.
Poszukałabym treningu z podziałem na dwa dni chociaż. Nie jestem przekonana do męczenia 3x tydzień tymi samymi ćwiczeniami.

Polecam artykuł:
https://www.sfd.pl/[Art]_Progres_jako_podstawa_treningu-t831133.html

Ciężary jak ciężary, jeśli teraz dla Ciebie są wymagające to ok, ale trzeba wiedziec jak wygląda progresowanie i go pilnować bo to podstawa. Pytanie czy będziesz tu prowadzić zapiski czy chcesz tylko jednorazowej porady.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

miesiączka

Następny temat

Zanik miesiączki, przysadka, co robić?

WHEY premium