SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Sniezka gubi brzuszek

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 433 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6128
Dobrze, a wiec poki co zostawie tylko najbardziej martwi mnie to ze moje cialo nic sie prawie nie zmienilo od sierpnia :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
A co trenowałaś od sierpnia - bo ja widziałem dużo wpisów że rowerek itp. A to słaby bodziec dla ciała do zmian. Odpowiedz sobie na pytanie ile od tego sierpnia tak na serio ćwiczyłaś siłowo.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 433 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6128
tak na serio NIght to ja ciagle cwicze silowo i to nie tylko od sierpnia, ale tez od 4 lat ( rokl mialam przerwy jak bylam zagranica ) ale odklad wrocilam w tamtym roku w pazdzierniku do PL to wrocilam do treningów siłowych i je robie tak na serio, na 10000 % tego co mi się uda wycisnąć czy udźwignąć, jednym słowem - nie obijam się na treningach i nie naleze do tych co siedza pol treningu na telefonie czy obserwujac innych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 433 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6128
Nie, pisałam gdzieś , ze nie mam mozliwosci zrobienia. Za duzo ludzi na silce, pojde kiedys w sobote i cos nagram.

Kiedys te wyniki bylo lepsze, cialo bardziej jedrniejsze etc a bralam mniejsze obciazenia i robilam wiecej interwalow , cardio .
Potrafiłam np. biegac na biezni przez godzine w tempie 6min/km a i brzuch byl lepszy ( lecz nigdy nie plaski ) a i wagowo miescilam sie w 56 kg.



Zmieniony przez - KrolewnaSniezka w dniu 2016-11-28 14:18:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 433 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6128
Sierpień i teraz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 433 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6128
D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 433 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6128
W

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 433 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6128
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 433 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6128
rzekłabym, że jest nawet gorzej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

miesiączka

Następny temat

Zanik miesiączki, przysadka, co robić?

WHEY premium