SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Anula - czyli od pulpetki do fitnesski :)

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33490

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
Tak jak pikaczumba mówi, jak w planie tydzień na regeneracje jest to ma być- sam to wiem po sobie, lepiej złapać cel na organiźmie zregenerowanym niz podregenerowanym
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1417

winning the fight against genetics

...
Napisał(a)
Usunięty przez PawelSzEvc za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
bez spamu.
klotnie na pw

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149
Sorki Tomek to nie miała być kłótnia tylko stwierdzenie faktu :) ale spoko nie będę już reagował na tego człowieka :) a za Anule i tak trzymam kciuki w tym co robi bo nie ważne są efekty w 10 tyg przy morderczym reżimie tylko robienie tego co się chce osiągnąć z przyjemnością
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2266 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7083
Też trzymam kciuki za Anulę :D



no ale cóż... to do zobaczenia Dominiku na FitLooku :D

Please wait, installing muscle!

...
Napisał(a)
Usunięty przez PawelSzEvc za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1417

winning the fight against genetics

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Wiecie gdzie rozpędzać się ze spamem kochani prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2266 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7083
Widzę , że mocno Ci się nudzi. Weź pod uwagę czas który ten człowiek który siłowni od środka nie ogląda zostal odstawiony. Czas w którym bez niego zamiast progressu doszłam do czegoś gorszego niz miałam. :)
Spokojna Twoja rozczochrana na fitLook się nie wybieram . Jeszcze mam lustro w domu słońce. Pocieszające że i tak osiągnełam więcej w rok niż niektórzy w 5 lat :)
Poza tym rozumiem, że na Waszym forum strasznie nudno nic sie dzieje i w ogóle ale nie wiedziałam ze az tak bardzo . Proponuje zajac sie tam swoim dziennikiem a tutaj niczego nie komentowac.

Zmieniony przez - Anula88 w dniu 2014-10-29 22:33:34

Please wait, installing muscle!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[DT] Aniitka155 od Ladies do ActivLab

Następny temat

Activlab na FIBO CHINA!!!

WHEY premium