SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Anula - czyli od pulpetki do fitnesski :)

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33627

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
chyba z pomocą fallenabuhahahaha

dlamnie tak ale jak chcesz sie bardziej postarac to sie staraj

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Jakbys chciala to znam niezykle utytulowana zawodniczke ktora w 3miechy moze zamienic cie w kwadrat

Zmieniony przez - warezz w dniu 2014-10-19 16:59:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
bardzo fajna przemiana, gdybyś miała jeszcze wymiary to już całkiem super, a jeśli nie to wrzuć choć aktualne byś miała do kolejnego kwartalnego, półrocznego czy rocznego porównania




Co do przemiany i tego, ze trwasz z nami - myślę że należy Ci się jakaś gratyfikacja z naszego ramienia - co Ty na to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
Należy jej sie ! ooo brawo )

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Dajcie jej służbbowe auto Paweł. Najwyższa pora moim zdaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2266 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7083
Autem nie pogardze :D

Please wait, installing muscle!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2266 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7083
aaaa i wymiary tez dam... zdradze ze stracilam w dziesiątkach centymetry ;p znajde pierwsze wymiary to wkleje :)

Please wait, installing muscle!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
Ania a masz zdjecia na porownanie pomiedzy rozpoczeciem treniengu silowego czyli z lutego a teraz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2266 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7083
mam ich bardzo duzo , ale nie wiem czy uda mi sie je jakos zlokalizowac ktore to dokladnie byly, poszukam i Ci pokaze :)

Please wait, installing muscle!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2266 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7083
To czas na wymiary - Paweł prosiłabym Cie o dopisanie tego posta do tamtego z podsumowaniem jeśli się da, jeśli nie to trudno :)



Waga startowa 72kg Waga z dziś : 58kg
Brzuch(pępek): 88cm Brzuch( pępek): 78cm
Talia: 78 cm Talia: 68cm
Ręka: 29cm Ręka: 27cm
Pod biustem: 81cm Pod biustem: 75
Udo: 60cm Udo: 52 cm
Tyłek: 101cm Tyłek: 92cm

nie mam wymiarów np łydki bo nie była ona dla mnie aż tak ważna.. na dzień dzisiejszy ma 36cm

Please wait, installing muscle!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[DT] Aniitka155 od Ladies do ActivLab

Następny temat

Activlab na FIBO CHINA!!!

WHEY premium