SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DO HUBERTA: Dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1512
Czy można prosic o przykładową diete jaką stosujesz w cyklu na mase i rzeźne. Wiem mazysz dużo więcej i jesz więcej ale jestem ciekawy. Z góry dziękuje !!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
hubert a mam takie pytanie w trakcie robienia masy ile masz cm w pasie i na jaki % oceniasz wtedy swoj tłuszcz?

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2439
witaj, gdy nie szykuje sie do zawodow i jestem na tzw. masie nigdy nie doprowadzam do nadmiernego otluszczania sie. spozywam wtedy ok.3600 kcal moj jadlospis jest wtedy dosc urozmaicony np: rano ok.100g platkow troche rodzynek,10 bialek jaj lub jajecznica z 8 calych jaj+ ciemne pieczywo. nastepnie ok. 100g ryzu +200g piersi panierowane jakiegos kuraka+ jakies warzywa, nastepnie nalesniki z platkow ows. z bialkiem jaj+ dzem bezcukrowy, przed posilkami lubi czasami popijac whey pro isolat olimpu waniljowy, lub ten sam isolat i ciemne pieczywo z kurakiem i warzywko jakies, nastepnie 100g kaszy grycz. i ze 200g kuraka lub czasami musli wieloowocowe bez cukru i przeplukany serek wiejski a raczej dwa z dzemem light albo ten sam serek z makaronem i owocami na wieczor cos lekkostrawnego ok 300g lososia pieczonego z warzywami. tak to mniej/wiecej wyglada a co do okresu przedstartowego to mozesz mi wierzyc nie ma o czym pisac np": 1- 50g platkow zmiksowanych z pure whey isolate na wodzie lug mleku sojowym bez cukru i laktozy +15g oleju lnianego, 2- 50g kaszy grycz+ 200g piersi+15g oleju + warzywa, 3 i 4 tak samo po treningo silowym glutamine i bcaa mega capsow + isolat OL i cargo BX , na dobranoc 200g kuraka i olej z warzywami. tak to wyglada.pozdrawiam!

Odwiedź mój sklep w Warszawie. Pasaż Stokłosy 11 - Metro Ursynów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
widze że wolisz na słotko ja jadam na ostro
i gramature raczej przestrzegasz dokładnie ,stosujesz wage :

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76077 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755076
Hubert a zdrowy tluszcz podczas robienia masy? Nic o tym nie napisales.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1957
Zaintrygował mnie "przepłukany serek wiejski"..czy chodzi o odsączenie, by pozbawić go niezdrowych tłuszczów nasyconych?

pozdrawiam

Zmieniony przez - Londres w dniu 2005-05-17 22:06:18

'I don't know know where the answers lie, but I try not to get hung up on the questions.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
nasitko i woda aby zmyć smietane
tez tak robiłem swego czasu

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
wedlug mnie za duzo zabawy lepiej twarog chudy zjesc w spokoju

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
tez tak uwaza, ale jak był w domu to już jadłem a teraz z produktów mleczmych tylko do sera białego ograniczyłem się

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1213 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25292
Serek wiejski jest ok,
a płukanie to głównie wypłukuje sól( podstawowa wada tego produktu) i troche ww .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2439
witajcie, plukajac serek napewno nie mam na uwadze soli!? sam serek w sobi jestr chudy, to smietana zaw. tluszcz a poza tym staram sie ograniczac laktoze. nie trzeba tez uzywac sitka, robie widelcem otwory i pod wode polecam

Odwiedź mój sklep w Warszawie. Pasaż Stokłosy 11 - Metro Ursynów

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Banany ( jakie to węgle?)

Następny temat

Slodzik

WHEY premium