SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do Huberta: Dietetyczny test szczerości

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17324

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
Mam do ciebie pewne podstępne pytanie.
Ćwicze już ponad 10 lat, interesuję się kulturystyką, odżywianiem, zdrowym trybem życia itd, itd. Kiedyś też marzyłem o byciu zawodnikiem ale życie poszło w innym kierunku. Ostatnio nabawiłem się kontuzji, czeka mnie artroskopia barku, nie mogę ćwiczyć i zacząłem wnikać w tematy, które traktowałem kiedyś powierzchownie. Powiedz mi jak to jest z tym, że tzw prawdziwi kulturyści znacznie różnią się od takich jak ja? Chodzi mi o jakość mięśni. Nie mówię tu o formie startowej ale zwykłej formie poza sezonem. Pamiętam jeden z pierwszych startów Radka Słodkiewicza w Satrgardzie Szcz. brzuch dosłownie falował mu od tłuszczu a publiczność się śmiała, dokładnie rok później pojawił się na tych samych zawodach w takiej formie, że Fileborm wstał z miejsca. Widziałem potem przelotnie Radka i powiedział mi, że spotkał człowieka, który powiedział mu co jest grane. Więc powiedz "co jest grane". Ale nie mów tego kulturystycznego bla, bla o genach, o treningu, za stary na to jestem. Zdradź coś co ludziom wydającym tysiące zł na najnowższe odżywki, uczciwie ćwiczącym, prowadzącym zdrowy tryb życia ułatwi zbudowanie lepszej sylwetki. No chyba, że jedyny sposób to rozpiska od PF. Może Ciebie będzie stać na więcej szczerości niż innych kulturystów.
P.S. Widziałem program na TVN i popieram Cię i innych zawodników, na zasadzie co za dużo to niezdrowo, nawet jeżeli dotyczy to Pana Prezesa.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2439
witaj Twoje pytanie jest dosc nieprecyzyjne, jak piszesz masz za soba 10 lat treningu, jesli ten czas poswieciles na sumienny trening to gestosc miesnia tez masz odp. wyrobiona, to ze jej nie widac moze byc wynikiem zaw. tkanki tluszczowej. jest to tylko moje domniemywanie, ja musze(chce) byc caly czas na diecie by zach. jakis wyglad ale sa zawodnicy np;BOGDAN SZ.ktory -z tego co widzialem- twardosc zachowuje przez wiekszosc sezonu. jest to w duzej czesci zasl.genetyki ale ta odp.chyba Cie nie satysfakcjonuje, zanam tez osoby, ktore nie cwicza, sa szczuple a ich miesnie sa dosc geste. na czym polega podchwytliwosc Twojego pyt???

Odwiedź mój sklep w Warszawie. Pasaż Stokłosy 11 - Metro Ursynów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
Przede wszystkim dziękuję Ci,za jakąkolwiek odpowiedź. Prawdę mówiąc myślałem, że można w jakiś mniej skomplikowany sposób odpowiedzieć "co jest grane", co np mógł usłyszeć słodek, ze przez rok zmienił się nie do poznania. Chodzi mi o coś takiego: widujesz chłopaków, na zawodach, wyglądają słabo, sylwetka widać, że ćwiczona ale "zwyczajna". A za rok zmieniają się zupełnie, ciało bez tłuszczu, rasowy kulturysta. Ja wiem, że chodzi tu oprucz diety o suplementację, niekoniecznie dozwoloną.
Powiedzmy tak, dajmy na to, że jestem twoim partnerem treningowym i chcesz mi jakoś pomóc w doskonaleniu sylwetki, doradź coś o czym wiesz, że jest to ważne, to co sam kiedyś słyszałeś i sprawdziłeś.
Jestem zainteresowany twoją dietą, czego unikasz? Co lubisz? Wiesz tak z życia wzięte. Na wspomnianym programie wyglądasz bardzo ładnie. Sylwetka jak dla mnie idealna. Możesz odpowiedzieć czy zwracasz uwagę na IG pokarmów? Jak łączysz pokarmy, jak dobierasz proporcję BTW, kaloryczność? Czy np zawodnicy stosują antyestrogeny lub podobne środki cały rok aby zachować ciut lepszą gęstość? Mam z tymi środkami małe doświadczenie, ale wiem, że to ważny element.
PS może w wolnej chwili zagadaj do mnie na GG 1069663, czasem na forum ciężko pytać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2439
WITAJ SKWARA, w swojej diecie szczegolna uwage przykladam do IG ale tez odzywiam sie zgodnie ze swoja grupa krwi(w 70%)moja srednia waga to ok.92-95kg caly rok jestem na dosc rygoryst. diecie, praktycznie nie jadam slodyczy, pszennych produktow,tluszczy zwierz. ilosc cal. ok 3200-3600. co do wygladu zawodnikow zwoc uwage, ze nawet na debiutach sa oni coraz lepiej dopracowani to jest wynikiem wiekszej wiedzy na temat treningu, odzywiania i suplementacji. bedziemy w kontakcie pozdrawiam

Odwiedź mój sklep w Warszawie. Pasaż Stokłosy 11 - Metro Ursynów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
Nie pozostaje mi nic innego jak czekać na szczegóły. Jeżeli masz mi pomóc to napiszę coś o sobie.
CEL: NABIERAĆ MIĘŚNI TRACIĆ POWOLI TŁUSZCZ
Wzrost-164 cm
Waga obecna-72 kg (bywało 84)
Zawartość tłuszczu-ok 15%
Staż treningowy ponad-10 lat
Typ budowy-hmmm sam nie wiem czasem myślę, że jestem połączeniem ekto i endomorfa (czy to możliwe??) zanim zacząłem ćwiczyć ważyłem 40 kg!! Napychałem się jedzeniem i ćwiczyłem żeby ciut przytyć, urosły mięśnie i tłuszcz również.
Obecna dieta: stosuję zasady diety MM (montignac), kiedyś przez okres 3 tyg wypróbowałem dietę CKD ale chudłem na niej błyskawicznie i byłem osłabiony, więc doszedłem do wniosku, że to nie dla mnie.
Odżywianie obecne: 5-6 posiłków, 2300 ckal, ok 200g białka, ok 200g węgli, ok 70g tłuszczu
Węglowodany-mają IG poniżej 50, dużo warzyw, makaron sojowy, grachamka, owsianka (nie gotowana tylko zalewana wrzątkiem),soja, soczewica
Białka-odżywka serwatkowa,chude mięsko, kurczaki(uwielbiam), chude białe sery, mleko 0,5%(litr dziennie), jajka
Tłuszcze-to co wyjdzie z białek i węgli oraz olej z winogron do surówek, olej z siemienia lnianego
Trening: obecnie lekko tułów(ani słowa ortopedzie-czekam na artroskopię barku), ostro nogi i brzuch, sporo aerobów(2 lub 3 razy w tyg po 1 godz)
Jak się na to zapatrujesz? Jakie błędy? Jakie rady?
Nadal się łudzę, że zagruchasz coś na gg.
Pozdrawiam SKWARA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473


ciut zdjęć-zeszły rok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473


:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473


:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2439
witaj skwara wyglada na to, ze w duzej czesci nwszystko ok. ja osobiscie do niedawna zapychalem sie weglami wygladalo to tak;b- 2,5g/kgmc, w-4-5g/kgmc, t-1g/kgmc owszem puchniecie na tr.super ale i poza treningani tez co bylo dokuczliwe, puchly prostowniki i piszczele przy zwyklych czynnosciach. teraz zmniejszylem wegle a dodaje tluszczy i efekty ciekawsze. co chce zasugerowac, zebys na poczatek zmniejszyl bialko do max.2g/kgmc a zwiekszyl wegle do 3,5-4g i obserwowal swoj organizm. moze bedziesz musial zrobic taki sam manewr jak ja.

Odwiedź mój sklep w Warszawie. Pasaż Stokłosy 11 - Metro Ursynów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
a ja też popytam coś huberta.....Panie hubercie , pan w czasie dnia spożywa kcal powyżej zapotrzaebowania?? odkłada się panu coś w pasie ? :]

Ile kcal pan spożywa ? jak z Aerobami ?

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2439
witaj aeroby po kazdym treningu 50 min, czyli min.5 razy w tyg. powyzsza odp. tyczyla sie okresu robienia masy wiec troch sie odklada ale kontroluje to na tyle, ze w kazdej chwili moge dac pokaz (z 2 tyg. wyprzedzeniem)

Odwiedź mój sklep w Warszawie. Pasaż Stokłosy 11 - Metro Ursynów

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

.: Dr Ellis :. - ukladanie diety na jego zasadach

Następny temat

znacie ta diete

WHEY premium