SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do Huberta: Dietetyczny test szczerości

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1512
Mam jeszcze jedno pytanie. Waże 75kg czy 1600kcl nie będzie za mało? około 1000kcl pochodzi z białka, a reszta to zdrowe tłuszcze ( oliwa z oliwek, ryby, żółtka jaj) z tłuszcze jest około 400kcl, a reszta to ważywa ( brokuły, fasolka, kalafior)raz na 7 dni ładowanie węglami. Po treningu siłowym wypijak 80g odzywki typu GAINER.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
aeroby ok a co do dity jak to redukcja takie proporcje w pewnym stopniu ujda choć można i białka uciąć do 2 g na kg

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
qazar ja nic takiego nie pisalem, ze bialko nie jest zrodlem energii. Pytanie bylo o to co zrobic z bialkiem roslinnym, wiec odpowiedzialem. Co do jego degradacji to czytalem, ze zachodzi na poziomie 40%, jednak nie byly to badania, jezeli takowe masz to chetnie poczytam, bo mi jest je ciezko znalezc

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2439
witajcie, do cebuli dietka jesli ci odpowiada to ok (choc 3,3g bialka/kgmc,to moze byc duzo)co do aerobow to czy gainera wypijasz przed nimi czy po. 10 km/h to moze byc zbyt duza intensywnosc jesli chodzi o spalanie tk.tl. chyba,ze chcesz poprawic kondycje. pozdr.

Odwiedź mój sklep w Warszawie. Pasaż Stokłosy 11 - Metro Ursynów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
do kogo polef bo nie wiem czy poprzec? :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 599
Hubert,

Jak robisz masę to po treningach pijesz carbo czy gainera? Co jest lepsze na masę? A może masz jeszcze jakiś inny sposób?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
czy carbo czy gainera- wiesz i tak nawet jesli wypije carbo musi dodac za jakis czas bialko...

wg mnie - odzywki typu "bulk" sa odpowednie po trenigu=]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1512
Do Huberta. Gainera pije tylko po treningu na siłowni( siłownia-aeroby-gajner), a jesli mam tylko same aeroby to nie pije gajnera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2439
do jericho, ja gainera robie sobie sam(80g carbo i 20g koncentratu)pozwala mi to dokladniej wyliczac kal,b,w. do cebuli zrobilbym mala zmiane; trening-gainer-aeroby

Odwiedź mój sklep w Warszawie. Pasaż Stokłosy 11 - Metro Ursynów

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

.: Dr Ellis :. - ukladanie diety na jego zasadach

Następny temat

znacie ta diete

WHEY premium