SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIETA KAPUSCIANA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7435

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 834
moj ojciec spiera sie ze mna ze najlepszy sposob aby zrzucic wage to jedzenie 3 razy dziennie zupy skladajacej sie z kapusty i papryki a ja mu mowie ze trening aeroby, moim zdaniem jego sposob jest bardzo zly bo pierwsze co sie traci jedzac to to miesnie a tluszczyk to na samym koncu. on z siebie jest dumny bo na wadze jest mniej. co sadzicie o jego sposobie i kto ma racje?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
Ty masz racje, jak bedziesz jadl samą kapuste, to spadnie waga, ale mieśnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
taki wielki chłop a sie o takie głupoty pyta...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2097 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 69594
ta dieta to głupota
waga spada dlatego iz ta dieta powoduje odwodnienie organizmu bo kapusta ma własciwosci moczopędne. i na tym polega m in trick tej dietki. w pierwszym tygodniu mozesz stracic 4-5 kg na wadze, ale przeciez to jest woda I-)

Cytat roku by pio091: Ja mam 16 lat jestem w czasie cyklu metka jest cool ale musisz ją codziennie wypocić (zmniejsza skutki uboczne)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
niepolecam kapuścianej bo efekt jojo

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 834
no i ojciec po tej diecie to schudl ale razem z kilogramami opuscila go sila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
no widzisz, ale jesli on ma to gdzies i liczy sie dla niego tylko efekt na wadze, no to co poradzisz...

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
swoja droga , czego to jeszcze ludzie nie wymyslili - dieta kapusciana

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przejscie z diety masowej na redukcyjną

Następny temat

To wkoncu do czego sie stosowac skoro .....

WHEY premium