SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta kapuściana w "kapsułkach"

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 680
mam 17 lat chcę schudnąć 10 kg, i wiem że może i nie powinienem stosować żadnych suplementów, ale znalazłem coś takiego :








jakie mogą być skutki stosowania tego ? czy warto ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1264
brałam to kiedyś,(a raczej zaczełam brać, bo orgznizm nie tolerował tego za bardzo) kiedy jeszcze nie myślałam o zdrowym odchudzaniu. żadnego efektu nie zauważyłam oprócz fatalnego samopoczucia i bólów brzucha - ale mój organizm taki jest, że niektórej chemii nie toleruje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2644
Przecież to ma same witaminy. Nie wiem nie wnikam w działanie ale imo nie to pic na wodę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858

o ****a

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2644
Yyy no to chyba masz podsumowanie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Koniu w jednym słowie ujął co chciałem napisać.
Pomyśl dlaczego masz nadwagę i zacznij od eliminacji czynników wpływających na to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
no i czego to ludzie z głodu nie wymyślą...

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2644
A ile ta "magiczna dieta kapuściana" kosztuje za takie opakowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 680
ok. 3 dych

ale taki konkret, warto czy nie ?

nigdy nie zażywałam suplementów, a sądząc po składzie na opakowaniu raczej żadnych natywnych skutków mi to nie może zrobić ,,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65
D91 - pewnie skusiłeś się, bo jest to dosyć tanie i o ile pamiętam dostępne na allegro np. Moim zdaniem, jeśli już chcesz wspomóc odchudzanie jakimś dodatkiem to może lepiej czymś, lepszej jakości - jeśli tak można powiedzieć. Może Therm Line II, albo jakąś L-karnitynę. Ale tak szczerze, to odpowiednia dieta bogata w białko, zmniejszone węglowodany i oczywiście dużo ruchu - to wszystko przyniesie Ci sukces w odpowiednim czasie :) Pozdrawiam. Ola.

Po co mi gniew...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 680
nie chodzi tutaj o cenę, a o skład,

proszek kapusty, ziemniaka, cebuli, pietruszki, pomidora, selera, papryki, niacyna, kwas patotenowy, witamina b6, witamina b2, witamina b1, kwas foliowy, biotina, jod, witamina b12, żelatyna, fosfat wapnia, stearynian magnezu

to jest cały skład preparatu,
z tego co się orientuje nie ma tutaj żadnych szkodliwych składników, wręcz przeciwnie są to same witaminy ...
takie pytanie : czy warto, jak to działa i czy coś się za tym kryje ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1821
ulusz sobie diete a nie biesz jakiegos watpliwego towaru.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY PROBLEM Z DIETĄ

Następny temat

dietix do ocenki

WHEY premium