SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy opłaca sie kupic ta ławeczke ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 606 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18352


zalzy mi na czasie i jak dzis bym zmaówił to miał bym max za 3 dni mimo ze ma te rozpietki ale ja bym je wywalił do kosza i cwiczył bez nich ....a np jak bym kupił ławke u sprzedjajacy którzy robia sami ławki to bym czekał 2 tyg na ławke ....ale to tak tylko napisałem

co sadzicie o tej ławce co chce kupic jest za 230zł

Taedium vitae

I Can Sleep When I'Dead

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 111 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1871
Ja sobie zrobiłem ławeczkę sam. Wyniosła mnie (jakieś 6 lat temu) 70-80zł. Do tej pory nie mam z nią żadnych problemów. Fakt że przez czas kiedy studiowałem to nie była zbyt często używana.
Kupiłem kilka metrów profila zamkniętego 30x70, około metr pręta o śr. ok. 2 cm, metr płaskownika i 2 metry profila zamkn. 25x50, decha, gąbka i derma oraz farba.
Ławka ze stojakami zintegrowanymi na stałe z regulacją skosów. Oparcia na łożyskach ślizgowych. Jest bardzo stabilna i nie mam z nią żadnych problemów. Jak ktoś ma trochę czasu i dostęp do szlifierki kątowej i spawarki itp. to polecam zrobić sobie samemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
kupuj, ćwicz i rośnij.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Brak skosu w dol, te rozpietki w wiekszosci lawek sa do ****y, jak chcesz butterfly to atlas na przod lepiej by bylo chyba modlitewnik, ae to na nogi ja mam i tez uzywam tylko mi modlitewnika zawsze brak ogolnie wydaje mi sie ze taniej lepsza idzie dostac ale twoja kasa

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 437 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9245
kup zwykla lawke z regulacja na skos i do tego osobno pare tych stojako z regulacja
ustawisz sobie za lawka i bedzie git

yyy?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
a jaka ma wytrzymalosc cięzaru [stojaki] oraz do wyprostów nóg ??

butterfly'a i tak nie bedziesz uzywał bo jest do dupy.

wyprosty i ugianania nóg - no starczy narazie jednonóz potem bedzie bezużyteczny zapewnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 606 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18352


dziekuje za opinie...ale jednak zamówiłem ta ławczke co jest na zdjeciu moza nieżle regulowac ustawienie oparcia a stojaki tez mozna regulowac ....a tamta to jak czytałem opienie jakie ludzie wystawiali tym sprzedawaca co sprzedja te ławki HMS to pisza ze to jest chinski chłam !

w ławce motylki mi sie sa potrzebne tak jak to do cwiczenia nóg bo ja mamc atlas w chacie

Taedium vitae

I Can Sleep When I'Dead

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2143
-----------losvato-------------

gdzie widziałeś tą ławeczkę dominator IV, jaka cena ?
albo Wy ludzie wiecie coś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
http://img296.imageshack.us/my.php?image=322aweczka9nh.jpg

A czy ten cały zestaw opłaca się kupić? Koles dał 580 na kup teraz, ale mysle ze pogadam z nim i zbije troche z ceny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2143
Nie wiem czy to nie przepłacone za ta ławkę. Jakby lepiej było widać to bym to potwierdził ale bardzo podobne, może nawet te same, ławeczki są w selgrosie w gazetkowej promocji, cena chyba 140-180 zeta nie pamietam dokładnie bo kolega kupił ale jest teraz na wakacjach więc na razie tego nie potwierdzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
Ale wiesz... co nie jest tylko ławeczka. To jest to wszystko co na zdjęciu [2 sztangi, 3 sztangielki, ławeczka, 60 kg obciążenia]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2143
jesli reszta reż to jakby to pewnie policzyć to tyle byś pewnie zapłacił kupując osobno a tak masz wszystko od jednego gościa przez co mniej latania po sklepach, gwarancji na to nie potrzebujesz bo po co ? obejrzyj tylk dobreze ławeczke, szczególnie siedzisko, czy sie nie rusza, czy boki nie są oberwane, wtedy bedziesz widzial ile to Ci wytrzyma, szczególnie narożniki zobacz, naciśnij łapą czy się nie odginają do dołu, po tym poznasz czy się za chwile siedzisko nie rozleci a boki są wrażliwe bo nie ma tam punktu podparacia, jest tylko rura ( kątownik ) od spodu przez środek siedziska

Zmieniony przez - TDCI w dniu 2005-08-30 15:46:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dalej po ACT ?

Następny temat

16 lat czy nie za wcześnie??

WHEY premium