SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy jedna seria wystarczy ? --<< wedźcie >>--

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8910
.

bo selecta aiii

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
bravo18... nie rob z siebie d****a, bo za szczeniackie zachowanie najwyzej mozesz BANana zarobic, a nie komus nerwy popsuc.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Moim zdaniem na temat- inaczej bym jej nie wstawial....
Ustosunkowalem sie po prostu do tego typu metody. Tak jak napisalem- jest dobra, ale....i nie dla kazdego...
A to czy bedzie miala nazwe "psie gowno", "heavy duty" czy "metoda DeLorme- Watkins'a" w gurncie rzeczy bazuje na jednym wspolnym zalozeniu- liczy sie intensywnosc a nie objetosc. Stad moja wypowiedz.
Pozdrawiam.

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
jakie jest źródło tego art. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8910
nie robie z siebie d****a tylko nie widzialem odpowiedzi i musialem wysylac artykuły - pewnie o to chodzi. a o reszte juz nie pytam bo nie ma sensu

bo selecta aiii

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
dzieki red
o cos takiego mi chodzilo w materii badan, wazne a wlasciwie najwazniejsze sa jednak WASZE odczucia wzgledem tego typu podejscia a wiec nie mowie tu o cwiczeniu na pol gwizdka w 3-4 czy 8 seriach tylko o tym jak reagujecie sami na zmniejszenie serii wlasciwych do jednej
sam stosuje taki motyw podczas treningu silowego kiedy to okolo 6-9 serii jest seriami wstepnymi i utrzymujacymi a tylko jedna seria wlasciwa, czyli wykonywana z maksymalnym wysilkiem
sog wpada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
bravo ty chyba naprawde podstawówke powtarzasz , czytaj tytuł i artykuł , to nie ma przedstawiac żadnego astykułu tylko przedstawiac fakt ze jedna seria jest wystarczająca do przetrenowania mięśni , wzrostu siły itd. , poza tym w psim gównie nie ma jednej właściwej serii tylko kilka wiec już w tym miejscu to się ma jak g**** do cukierka , dalej wymieniać , czy już łapiesz koncept ?

tekstu źrudłowego niestety nie znam , mam ładnych pare podobnych artów i to już jakiś czas i teraz postanowiłem sie z wami podzelić nimi , no tylko tłumaczyć trzeba wiec co pare dni coś wstawiam

gall , tak po dłuższym przemysleniu to jednak można tego arta odnieść co do metody treningowe , ale nie do żadnego psiego gówna , tylko do pewnej odmiany heavy duty ją jest HIT - ale ten art nie miał na celu propagacji któregoś z nich tylko uświadomienie że , tak jak powiedziałeś , intensywność a nie objetość się liczy

OBELIX - mam jeszcze pare badań , nie koniecznie o jednej serii , ale też ciekawe - co jakiś czas bedę tłumaczyła i wstawiał

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
bede jak najbardziej wdzieczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8910
czlowieku chyba nie znasz idei dogg crapp bo tam seria praktycznie jest jedna.

bo selecta aiii

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
znam doskonale , sam pare rzeczy musiałem dotłumaczyć w tamtym arcie żeby zamieszania nie było , jedno ćwiczenie , normalna progresja progresja , ostatnia seria wykańczająca podzielona na kilka dojść że tak to nazwe , potem jeszcze rozpietki, nie ćwiczy sie całego ciała tylko podział , w tym gównie ćwiczy sie za czesto , nie to co w HIT'ie w którym robi sie maksymalnie 2-3 treningi w tygodniu [ do którego ten art - bo to treningiem nie można nazwać - pasuje ] - co to ma z jednym ćwiczeniem i jedna seria na partię ? nie odpowiadaj , nie chcę znać twojego zdania

poza tym przestań , nie ma zamiaru sie kłócić w tym pości , nie chce tu śmieci

jak nie rozumiesz to juz twój problem , mnie i tego postu do tego nie mieszaj

OBELIX - jestem w trakcie tłumaczenia jednego z nich , wkrótce będzie

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak rozpocząć trening na siłe zaraz po rzeźbie...

Następny temat

Trening gestosciowy

WHEY premium