SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy czekolada coś mi da ??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28
Witam
Mam taką sprawę,od niedawna zacząłem chodzić na siłkę,jestem dosyc chudy i chciałbym przytyc,ale nie mam za wiele czasu w ciągu dnia na odpowiednią diete, bo wiem ze zeby przytyc musiał bym góry tego wszystkiego zjadac.Więc chciałem zapytać czy jak bym zjadał dziennie z pięć czekolad to czy by mi to coś pozwoliło przytyć, oczywiscie dochodzi do tego sniadanie obiad kolacja:), czy nie ma to wogóle zadnego sensu??
Dziekuje z góry
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
po 5 czekloadach - gorzkich bedziesz miał uśmiechniety Ryjek i coraz
więcej tłuszczu na brzuchu
ułoż diete i jedz normlanie
http://darkthorn.republika.pl/cp.htm
albo kup se
gainera
lub
bulka - Np . Profi Whey Mass z Olimpu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
czekolady to zły pomysł, owszem od czasu do czasu możesz kilka kostek zjesc, zawiera magnez.

że nie masz czasu to żadne usprawiedliwienie, ludzie jakos sobie radza, rano robisz zarcie na caly dzien pakujesz w pojemniki i juz. mozesz tez uzupelniac braki gainerem. dla chcacego nic trudnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 248 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3160
Witam
Jedzenie czekolady w celu zwiększenia spożycia kalorii nie jest najlepszym pomysłem.
Mimo tego, że łatwo w ten sposób przekroczyć zapotrzebowanie kaloryczne organizmu to niestety procesy zaangażowane w budowę Twojej muskulatury będą upośledzone. Nie traktuj czekolady jako bazy (5 czekolad to stanowczo za dużo). Postaraj się jednak zwiększyć spożycie substancji energetycznych w inny sposób. O ile to możliwe zwiększ ilość posiłków, zwróć uwagę na Twoje spożycie Tłuszczu pochodzenia roślinnego (to też kalorie – a większy będzie pożytek z tego).

Pozdrawiam

Piotr Folęga
kULTURYSTYKA.PL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1021 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28277
miałem kumpla, typowego mezomorfika, który podbijał sobie diete która była standardowym stołówkowym żarciem 5-6 snickersami dziennie. rzeźbe utrzymywał na poziomie, masa szła, siła była potężna.

taka ciekawostka, żeby niektórzy nie skazywali jakiejkolwiek diety z góry na porażkę :D

oczywiscie, jesli nie masz czasu to mysle, ze nie ma sensu sie za cokolwiek zabierac. z taka genetyka moglbys na diecie o masakrycznie dodatnym bilansie spokojnie jechac mase caly rok a wygladac jak na rzezbie :) to naprawde wielka zaleta, ale skoro nie masz czasu - daj sobie spokoj i ciesz sie tym co masz.

Zmieniony przez - zluo w dniu 2007-10-26 20:39:19

dieta tez trening - musi bolec.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
mezomorfik ma dobrze wszystko idze w miesnie malo tłuszczu fajna sylwetka nie musi sie az tak bardzo starac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 829 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12115
No wlasnie, przykladow typowych mezo lepiej w ogole nie przytaczac bo to moze kogos sprowadzic na manowce.Generalnie nikomu nie polecilbym podbijania kcal diety batonikami czy czekoladami, ale to juz zostalo powiedziane.Dieta kolego i walcz o mase.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
a ja powiem tylko, jak mozna zjesc 5 czekolad w dzien ?????????

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 176 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1694
Kiedyś oglądałem jakiś program w tv, nie pamiętam jaki. Przeprowadzano tam wywiad z Pudzianem i padło coś takiego
- słyszałem że jesteś niezłym łakomczuchem
- tak, zdarza mi sie zjeść coś słodkiego, i nie zaprzeczam, dość często
- a do jakiego stopnia lubisz słodycze ?
- no np. wczoraj miałem ochotę na coś słodkiego to zjadłem 15 ( słownie piętnaście ) ;p czekolad.

Wiec nie pytaj sie, jak można zjeść 5 :)

A co do samej czekolady - jak Ci powieka drga no to wtedy możesz jeść, bo magnez ma, jak z resztą ktoś już wcześniej, po przerzuceniu arta oczami,napisał.... ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
ja po dwóch bym miał taką strake

5 czeko= co najmniej 2500kcal

dla mnie masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 829 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12115
Chvj z kaloriami juz.Ja bym sie obsral ta czekolada.A w te 15 jakos nie chce mi sie wierzyc szczerze mowiac...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy po hmb i kreatynie nie przybedzie mi na brzuch?

Następny temat

dieta jak mozecie to prosba ocencie

WHEY premium