SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czas na ostatni szlif zdj str 5,6,7

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16624
moze ta klatka na fotach słabo wyszła bo ogolnie uważałem ja zawsze za jedna z najlepszych moich parti juz jako gówniarz przy 67kg wagi cisnalem 125kg no ale nie wazne, może sie myle a aktualna waga 74 zazwyczaj bylo kilka kg wiecej ale chyba praca przy grillu mnie zasuszyła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 940 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20203
Na tyle masz dobrze, że przy takich śmiesznie niskich wagach, możesz wyglądać bardzo dobrze, a to zasługa twojego wzrostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
ubiłem zdjęcia w jeden post na 1 stronie.

Bic robi wrażenie

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 487
taK Jak wyżej , chyba brzuch masz najsłabszy wg mnie a tak to jest ok:)

Hala Madrid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
kozak! tą łapą to byś obalił komunę sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16624
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
wrzuc troche wieksze fotki i lepszej jakosci w pozach bo forma nie przecietna takich szczytow to nie jeden kulturysta moze pozazdroscic

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 301
Mam pytanie odnośnie bajcepsa. Autor tematu ma mega łapy i biceps jest bardzo ładnie widoczny i podcięty. Są jakieś specjalne ćwiczenia, żeby łapa tak wyglądała ? Tracę wagę i tłuszcz z całego ciała,a łapa mizernie wygląda ;/ Jakieś sugestie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16624
napewno dużą rolę gra genetyka.. a jak ćwiczysz bajcepsa kolego? no i zeby lapa fajnie wygladala trzba cwiczyc trica równiez o czym ja kiedys zapominałem ale nadrabiam (Arnie tez tak miał!za młodu )

Zmieniony przez - jasikbot w dniu 2011-06-06 15:47:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 301
Aktualnie kończę redukcję wiec ten trening wygląda jak wygląda, pozatym mam ogromne spadki, przynajmniej tak mi się wydaje. Brak bcaa zrobił swoje. Ale ćwicze rez na 3 treningi (modlitewnik 4s - 10 pow. młotkowo - 3s 10 pow. uginanie stojąc 3s - 10 pow. I na koniec siódemki 1 serie) Ćwiczenia czasem zmieniam, wiadomo im bardziej róźnorodnie tym lepiej. I takie pytanie do bardziej doswiadczonych. Stosowanie progresu z cięzarem w przypadku bicepsa ma jakiś sens, jak jest to np w przypadku klatki ? Trica tez cwicze. tylko ten bajceps tak odstaje, ze mam ochote sie pociąć :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKM i SFD - Zapraszamy

Następny temat

Powrót do formy w 4miesiące

WHEY premium