SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czas na ostatni szlif zdj str 5,6,7

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16624
.

Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2011-07-21 21:39:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16624
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16624


ta fota na samej górze niestety pomylka :/ stare jest, jak da sie to prosze o usuniecie go:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
bardzo dobra forma

aż soga zostawiłem

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38143
forma konkret. masz sog'a.
p.s na czym się tak wyciąłeś ? :)

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
O ****a jakie pociecie,gratuluje uzyskania dobrej formy ,łap SOGA!!

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16624
dzięki chłopaki ostatnio leciałem na hemo rage UC bardzo dobry produkt, idealny wrecz jak dla mnie, naprawde polecam, posiadam tez lipo6 ale wzialem go moze trzy razy bo mialem po nim zgage:/ a na zabezpieczenie antykataboliczne mialem mono i whey protein od multipower ogolnie jestem zadowolony bo zgubilem troche fatu a sila poszla w gore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
miażdzysz !

Widzę jednak, że to genetyka, zazdroszczę qwa bardzo i gratuluję zarazem, bo same geny nie wystarczą...

Jk ktoś napisał, najlepszy bic na SFD i ja się z tym póki co zgadzam !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
na przyszlosc dotyrasz mase barkow i bedziesz budzil groze wsrod przechodniow. P.S nogi tez tak ladnie dociąłeś czy masz jakies problemy kolana itp?

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
profil aktualny? sog

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKM i SFD - Zapraszamy

Następny temat

Powrót do formy w 4miesiące

WHEY premium