SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co to takiego jest???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez leonstar z działu Doping.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1284
Siemka planuje zacząć nowy cykl i jako bonuskupiłem sobie 4 kg serwatki w proszku i dokońca nie wiem czy dobrze zrobiłem bo słyszałem od kumpla ze jest to g**** warte jako dodatkowy składnik białka i węglowodanów w diecie.A co wy o tym myślicie ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15161
koksik701 człowieku rok ćwiczysz i już się na saa bierzesz - gdzie rozum... Nawet nie masz diety i pewnie nie wiesz co to jest
Z takim myśleniem to daleko nie zajedziesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 917 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25273
wysyp to w kibel

Powrót do treningu po 2 latach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
nie mogles nic lepszego kupic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1359 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36070
hihi niewiedzialem ze serwatka to doping

Some people dream... of breaking free.. of pushing limits... beyond the physical... beyond the mental... and some people... live the dream

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10507
powiem tyle fajnie sie po tym sra odwodnienie gwarantowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
Ma napewno jeden plus kształtuje charakter bo żeby wypić to cholerstwo trzeba być prawdziwym twardzielem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 283 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1485
Najlepsza jest z wodą, wsyp 1kg serwatki na 5 litrów wody i gotowe, możesz już malowac ściany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
haha
a co do tego "suplementu" - jesli strawisz bez zadnych problemow tzn ze sie przyjmuje

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1284
Wiem że dla niekrórych może i to jest g**** ale nawet daje coś bo przez niecały tydzień przytyłem 1.5 kg a to w moim przypadku bardzo dużo. Zobaczymy jak połączy się to z winstrolem albo avagorinem to dopiero kopnie <lol>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 283 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1485
Jeśli wrzucasz SAA to nie przypisuj takich efektów serwatce w proszku. W niej jest tylo 13% białka, więc żeby dostarczac go choc w jednej porcji 30g musiałbyś wypic ponad 200g na raz. Jeśli twój żołądek i kubki smakowe to wytrzymają to jesteś prawdziwy kozak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer? Jaki polecacie?

Następny temat

Mój cykl na mono

WHEY premium