SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co to takiego? Po angielsku...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888


Moja mama dostala od ciotki taki srodek, spogladajac na gainera stojacego na lodowce powiedziala: Masz bierz sobie jak chesz, ja takich rzeczy nie jadam" wiec moje zapytanie jest takie, co to takiego i czy warto to wkrecic w diete skoro juz mam... dzieki, pozdrawiam

Skład:

Flaxseed Oil

Flaxseed Oil contains high quantities of essential fatty acids Omega-3 and Omega-6. Without these in our diet is the leading cause of disease. We need essential fatty acids to help the reproductive system function normally, to regulate hormones, and to break up cholesterol in the arteries. A deficiency may result in allergies, and nail, hair and skin problems.

Ingredients:

PURE FLAXSEED OIL…1000 mg
ALPHA LINOLENIC ACID …50%

GELATIN CAPSULE
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
oczywiscie warto - to olej lniany z wysokim stezeniem kwasów tluszczowych omega-3 (ok.50%). niech mama bierze 3-5 kaps dziennie do posilkow. takie prozdrowotne tluszczE:)

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Czarny ale to ja chce brac a nie mama;) wiec sie pytam pod moim katem zcy warto;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
warto

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
mama jakby wiedziała co to jest to pewnie by sama łykała....
więc nie wspominaj tylko sam łykaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
łykaj smialo, mamie też sie przyda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANKO

Następny temat

Nitro po cyklu??

WHEY premium