SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na śniadanie - przed treningiem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21
Akurat sie sklada tak, ze mam trening w godzinach rannych i nie dotyczy to treningu na silowni. Kwestia jest taka, ze zanim dojade na miejsce treningowe, przerwa miedzy jedzeniem a treningiem wynosi srednio od godziny do 2 godzin. Przyklad: wstaje o 7 rano, jem sniadanie o 7.40 o 8.20 mam pociag i na miejscu jestem o 9.30. Na sniadanie tradycyjnie staram sie jesc platki z 4 zboz + mleko + orzechy wloskie + zurawine, ale o godzinie mniej wiecej 12-13 kiedy koncze trening wlasciwy, czuje juz glod i nie starcza mi sil, na wzmocnienie ( dobicie ) miesni cwiczeniami utrwalajacymi ruch. Z mojej wiedzy wynika, ze posilek powinienem zjesc najlepiej godzine przed treningiem, w podrozy na trening czasem zjadam dodatkowo 2 bulki slodkie z owocowym nadzieniem ( czesto jest to dzem ), wiec weglowodany, badz tiger + 2 bulki z ciemnego pieczywa. Choc po sniadaniu czuje sie syty to nie zawsze mam ochote jeszcze cos zjesc, zaraz po sniadaniu, tym bardziej kiedy jest krotki odstep czasowy jak juz wyjde z pociagu, bo ta "godzina" przed treningiem. Tak wiec sie zastanawialem czy nie zaczac jesc cos w pociagu. I pytanie wlasnie kieruje do Was, co najlepiej zjesc by miec zapas energetyczny do godziny 13 ? Moj trening srednio trwa 3 godziny z czego 50 minut rozgrzewka, ok 90 minut treningu wlasciwego i 40 minut treningu wzmacnajacego i utrwalajacego ruch. Myslalem nad jakimis ciastkami zbozowymi, albo kanapkami z chleba/bulek + maslo z orzechow ziemnych bez dodatku slodkich *******.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
tragicznie jesz

rano zjedz np.jajecznice z ryzem i warzywami a potem kolo 10.30 jakis ryz/kasze/pieczywo ciemne,oliwa/maslo,kurczak,warzywka
po trneingu wszamaj jakis owoc lub odrazu posilek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21
skoro uwazasz, ze tragicznie jem to powiedz co zlego jest w moim jedzeniu ??? Jak mozna jesc tak ciezkie jedzenie z rana ? To co napisales to jem na obiad o_O Poza tym jak juz mowilem, nie chodzi o treningi na silowni, bo nie cwicze by rozbudowac miesnie... Nie mam jak jesc o 10.30, bo trenuje.Z tego co wiem, to powinienem zainwestowac w carbo i uzupelniac polisacharydy podczas treningu w plynnej formie, czy to dobra opcja ?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 613 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11615
A wiec sniadanie zjedz o 7 skaldajace sie z platkow i jajek najelpiej natomiast o godzinie 9 w pociagu zjedz jakies pieczywo pelnoziarniste z serem tawrogowym miesem maslem i warzywami albo wypij sobie o 9 odzywke weglowodanowo - bialkowa wczesie treningu tez by sie przydaly jakies wegle proste a zaraz po treningu tak jak mowil koles08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21
ok a w jakiej formie te jajka ? Na miekko czy na twardo ? I mniej wiecej ile ich zjesc ? pieczywo z serem twarogowym i miesem, nie pamietam jak dlugo trwa proces rozkladu bialek, ale czy to nie za ciezkie bedzie dla zoladka ? No wlasnie nie wiem czy gainer to dobra opcja przy uzupelnianiu energii, bo bialko z tego co wiem przechodzi dlugie procesy rozkladu, co za tym idzie gdybym dawkowal bialko podczas treningu to bardzo obciazam organizm z wewnatrz jak i z zewnatrz. Srednio jedzenie sie rozklada w ok 2 godziny z tego co pamietam, w zalenosci co jemy. A co powiecie na pieczywo z maslem + maslo orzechowe tam jest 20g bialka 32 g weglowodanow i 48 g tluszczu nienasyconych !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tabele wartości odżywczej- siarka, chlor o.O

Następny temat

Stepper

WHEY premium