SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co na sniadanie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 129
witam mam takie pytanie troche szukalem ale z braku czasu musze zalozyc ten temat .cche sie dowiedziec co mozna jesc na sniadanie diete mam stosuje od kilku miesiecy ale zawsze mam problem ze sniadaniem. z rana mam zazwyczaj vardzo malo czasu na przygotowanie sobie sniadania wiec musi byc szybkie i wartosciaowe . bardzo prosze o pomoc

mr. big [][][]--------[][][]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1187 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21154
Mleko, platki owsiane, otreby pszenne, orzechy wloskie, rodzynki, pestki z dyni, chleb pelnoziarnisty, jajka, wedlina... nic wiecej mi nie przychodzi na mysl na ta chwile
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 302 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7343
Ja polecam musli lub płatki owsiane, jęczmienne, kukurydziane bądź pszenne + mleko ew. kefir, maślanka lub jogurt naturalny. Do tego porcja rodzynek, orzechów włoskich i trochę siemienia lnianego i otrębów pszennych.

"Nie wystarczy mieć sprawny umysł, trzeba go jeszcze dobrze używać."
Kartezjusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 129
no to bede jadl mleko + musli + troche rozynek +orzechy wloskie + lyzka stolowa oleju z oliwek moze byc ?

mr. big [][][]--------[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1187 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21154
Wazne abys dostarczal skladnikow odzywczych zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
Sniadanie jest bardzo ważnym posiłkiem i powinieneś dostarczyć w zarówno białka, tłuszcze jak i węgle.
W zaproponowanym przez Ciebie śniadaniu zostawiłbym mleko, płatki owsiane, rodzynki i orzechy oraz dodałbym jajko lub ser biały.

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 129
a jesi o te musli czy tam juz niema wszystkich dodatkow ?jesli chodzi o rodzyenki itp.? moze byc mleko + musli ?
najgorszy jest ten brak czasu z rana

mr. big [][][]--------[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
Może i w tym musli są wszystkie składniki ale jest pewnie także cukier. Zrobienie własnej owsianki nie zajmie ci zbyt dużo czasu, a jeśli rzeczywiście nie masz go zbyt wiele to przygotuj owsiankę wieczorem a rano zalej tylko mlekiem i gotowe

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 302 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7343
Ja robie "musli" własnej roboty w ten sposób, że biore do jakiegoś większego pojemnika z przykrywką mieszam 200g płatków jęczmiennych, 200g płatków owsianych, 100g otrębów pszennych (mogą być granulowane jabłkowe bądź śliwkowe dla uzyskania lepszego smaku), 200g rodzynek, 100g orzechów włoskich, no i tak na oko ze 2 łyżeczki siemienia lnianego (jak za dużo się da to "musli" nie smakuje za dobrze ). To wszystko dobrze wymieszam,a potem rano sobie sypie 1/8 całości i dolewam mleka lub kefira, jogurtu, maślanki. Warto też wcześniej zalać to gorącą wodą żeby nam trochę napęczniało albo zalać bezpośrednio ciepłym mlekiem, dobrze wymieszać i odczekać troszkę aż będzie gotowe.
Pozdro

"Nie wystarczy mieć sprawny umysł, trzeba go jeszcze dobrze używać."
Kartezjusz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miedź

Następny temat

Kakao

WHEY premium