SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co Cię nie zabije to Cię wzmocni-dziennik treningowy 94Maly

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Tam się najlepiej orientują, tu sam bodybuliding siedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Poszły tematy do tradycyjnych i uderzanych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Dobra, poćwiczę tak jak jest teraz, najwyżej będę na bieżąco zmieniał wszystko, na błędach się pouczę i znajdę najlepszą metodę dla siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
Według mojej skromnej opinii to trening który rozpisałeś ostatnio przeładowanmy w cholere i może dojść do przetrewnowania. Nie zawsze więcej , znaczy lepiej. Tak z grubsza to ćwiczniach brzucha które umieściłeś w planie i ich częstotliwość będzie się mijać z celem , którym chyba jest poprawa ich siły i pewno wytrzymałości :) Do tego łączysz treningi karate z innymi treningami w niektórcyh dniach , co znaczy , że są dwa trening dziennie . A to już jest bardzo , bardzo ciężko zregenerować :) Noo chyba , że trening karate jest taki , że o kant dupy rozbić hehehhe . Do tego bieganie . Dał bym 1x interwały ( ok. 15-25 min. zależy od wytrenowania) oraz do tego 1x w tygodniu bieg spokojny - takie lekkie rozbieganie . A odnośni ćwczeń siłowcyh , to zamiast tych skłądanek różnych to zaaplikował bym tu 2x w tyogndiu jakies trening FBW i było by po problemie. Ale nie mnie oceniać zabardzo. Także prosiłeś abym się wypowiedział więc wyraziłem swoje zdanie heh :) Pozdro i postępów Życzę :)

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
ofc trening FBW miałem na myśli trening w domowych warunkach , oparty na domowych ćwiczniach :) też ujdzie ;D

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
No to będę wykonywał tylko te ćwiczenia przed treningiem(6 ćwiczeń + młot) na worku w pt i ndz, na tygodniu dam raz interwały i raz spokojny bieg i będzie dobrze, na brzuch może abs II? Treningi karate naprawdę ciężkie, 1,5-2h męczarni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Dobra, myślę, że teraz będzie dobrze uwzględniając uwagi Mrocznego, jeśli chodzi o te 2 treningi dziennie to faktycznie czasem po prostu szedłem na trening na zakwasach, cały obolały i przemęczony więc ograniczę się do 4 treningów karate, 2xFBW połączonych ze statycznymi ćwiczeniami(mam nadzieję, że nasi gimnastycy pomogą) i 2-3 treningami biegowymi:
PON:
Karate

WT:
Karate

ŚR:
Karate

CZW:
Karate

PT:

1) Ćwiczenie statyczne ok. 2 min w seriach
2) Pistolet z wyskokiem 6x 3-5(na razie, ale będę progresował z powtórzeniami)
3) Nachwyt 4x8-12 -->
4) Węższy neutralny 2x3-5(z obciążeniem później)
5) Pompki na 1 ręce 4x3-5 (zmiana ćwiczeń później, tak jak w NG)
6) Pompki na poręczach 2x25-30 (pod wytrzymałość)
7) Expander przed sobą 4x3-5(jak pójdą wszystkie sprężyny to będę liczbę pow zwiększał)
8) Młot w oponę 100 uderzeń (po 50 na stronę)
9) Triceps (2 ćwiczenia po 3 serie)

Sob wolne

Ndz:
1) Ćwiczenie statyczne ok. 2 min w seriach
2) Żuraw 6x3-5(na razie, później będę zwiększał)
3) Nachwyt 4x8-12 -->
4) Szerszy neutralny 2x3-5(później będę dokładał obciążenie)
5) Pompki na jednej ręce 4x3-5
6) Pompki na uchwytach 2x25-30(pod wytrzymałość)
7) Pompki w staniu na rękach(uchwytach) 4x3-5 -->
8) Młot w oponę 100 uderzeń (po 50 na stronę)
9) biceps (2 ćwiczenia po 3 serie)

Podsumowując 12 serii na nogi w 2 ćwiczeniach, 12 serii na plecy w 3 ćwiczeniach( w sumie to w jednym ale różnych chwytach), 12 serii na klatkę w 3 ćwiczeniach, 8 serii na barki w 2 ćwiczeniach, po 6 serii na biceps i triceps(ale mogę robić mniej serii, tylko chciałem też te ramiona poprawić bo chude są w porównaniu do reszty więc nie chce całkiem rezygnować z ich treningu). Do tego będę biegał 2-3 razy w tyg, chciałbym też z raz albo dwa razy w tyg zrobić oddzielny trening na brzuch no i przynajmniej raz zrobić kaptury bo też odstają od reszty, ale to chciałbym skonsultować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Oczywiście po każdym treningu w pt i ndz na worku siedzę, to najważniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Mała zamiana, w nachwycie bym robił z obciążeniem po 3x3-5 na na neutralnych 3xmax
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Na Karate Masz tylko trenig techiczny?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

A Wlasciwy plan treningowy

Następny temat

Trenig +Bieganie

WHEY premium