SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co Cię nie zabije to Cię wzmocni-dziennik treningowy 94Maly

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Dużo tarcz, dużo sparingów, ale wcześniej technika, zazwyczaj po sparingach robimy jeszcze trochę pompek, brzuszków i przysiadów. Kiedyś były bardziej fizyczne treningi ale teraz skupiamy się na walce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
A nie moglbys planu wykonywac po treningu SW?Oczywiscie te przysiady, pompki , brzuszki juz by wylecialy, a za to ten Twoj planik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Po sw nie za bardzo bo sprzęt mam w domu a muszę wracać do niego po treningu 5 albo 16 km, zależy gdzie mam trening(a kończymy po 20 zawsze) i jak wracam to tylko jedzenie, kąpiel i do łóżka, pompki, brzuszki itd. na treningu sw jeszcze wykonujemy tak na koniec, myślałem żeby zrobić 2 dni w domu trening siłowy + bieganie. Myślę, że da radę, na treningu teraz to już lekko idą te rozwojowe ćwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Nie wiem jak u Ciebie z regeneracja, jak chcesz to trenuj nawet codziennie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Po tym jak wywaliłem z tygodnia 2 obwodówki i 2xbieg nie ma problemu. Dam radę się zregenerować w jeden dzień w tyg b od paru lat tak trenuję :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Dobra, myślę, że do tamten trening pozostawiam bez zmian, bieganie na weekendach i brzuch 2xtyg, 4s dolne 3s skosy i 3s góra po jednym ćwiczeniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Czyli jak teraz wyglada Twoj trening? pogubilem sie ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Całość będzie wyglądać chyba tak:
PON:
Karate + brzuch

WT:
Karate

ŚR:
Karate

CZW:
Karate + brzuch

PT:

1) Ćwiczenie statyczne ok. 2 min w seriach
2) Pistolet z wyskokiem 5x 3-5(na razie, później więcej pow)
3) Węższy neutralny 3xmax
4) Nachwyt 3x3-5 (z obciążeniem)
5) Pompki na poręczach 2x25-30
6) Pompki na 1 ręce 3x3-5 (różne rodzaje)
7) Expander przed sobą 3x3-5(jak rozciągnę wszystkie sprężyny to będę pow dodawać)
8) Młot w oponę 100 uderzeń (po 50 na stronę)
9) Triceps (2 ćwiczenia po 3 serie)

Sob bieg - dystans wolne tępo ok.8 km

Ndz:
interwały + trening:
1) Ćwiczenie statyczne ok. 2 min w seriach
2) Żuraw 5x3-5(na razie, później będę zwiększał)
3) Szerszy neutralny 3xmax
4) Nachwyt 3x3-5 (z obciążeniem)
5) Pompki na uchwytach 2x25-30
6) Pompki na 1 ręce 3x3-5 (różne rodzaje)
7) Pompki w staniu na rękach(uchwytach) 3x3-5 -->
8) Młot w oponę 100 uderzeń (po 50 na stronę)
9) biceps (2 ćwiczenia po 3 serie)

Na karate pon i śr robimy zazwyczaj przysiady i brzuszki, wt i czw na pompkach i brzuszkach siedzimy. Zazwyczaj po 1 serii w większych ilościach (brzuchy 100, przysiady 70-100, pompki 40-50). W tyg wyjdzie jakieś 12 serii na nogi, plecy i klatkę, triceps i biceps po 6(jeśli nie będę odpuszczał tej części) i 2 serie na praktycznie wszystko przy uderzaniu młotem w oponę(ale najbardziej czuję plecy, barki, trochę mniej brzuch i klatkę, najsłabiej nogi i ramiona). Jeśli chodzi o technikę wykonywania tego ćwiczenia to się nauczyłem dobrze wykonywać dzięki starszemu koledze z klubu.
W niedzielę ćwiczę z rana po śniadaniu, w pt jakąś godzinę po obiedzie. To chyba wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Ten brzuch w pon. i czw. daj moze do pt. i ndz.? Na koniec treningu. Bo na karate Masz juz cos przeciez na brzuch..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Oki, to brzuch idzie na koniec w pt i ndz, dzięki za pomoc, myślę, że to już finalna wersja treningu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

A Wlasciwy plan treningowy

Następny temat

Trenig +Bieganie

WHEY premium