SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cm3+Bcaa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 391
Witam. Krótko i na temat.. Bcaa + Cm3 Trec`a to dobry dobór suplementow. ? Dodam ze bedzie to moj drugi cykl (na pierwszy wybrałem mono vitalmaxa 500g) , mój staż to ROK , suple bede brał przy treningu 4 Treningi w tygodniu tj. Split..

--------------------------

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 391
A1: klatka, barki, tricepsy (ciężko).

wyciskanie sztangi/sztangielek płasko 3s
wyciskanie sztangi/sztangielek skos w górę 3s
rozpiętki ze sztangielkami płasko/skos 3s

wyciskanie sztangi z klatki 3s
unoszenie sztangielek bokiem w gorę 3s

pompki na poręczach 3s
wyciskanie francuskie sztangi leżąc 2s

B1: nogi, plecy, bicepsy (lekko).

przysiad wykroczny 3s
uginanie nóg leząc 3s
wspięcia na palce 3s

wiosłowanie sztangą w opadzie 3s
unoszenie z opadu 3s

uginanie ramion ze sztangielkami chwytem "młotkowym" 3s

A2: klatka, barki, tricepsy (lekko).

wyciskanie płasko 2s
wyciskanie skos 2s

wyciskanie hantli 2s
unoszenie sztangielek w opadzie 2s

prostowanie ramion na wyciągu 3s.

B2: nogi, plecy, bicepsy (ciężko).

przysiad ze sztangą 4s
prostowanie nóg siedząc + uginanie leżąc 3s
wspięcia na palce 3s

podciąganie na drążku 4s max
wiosłowanie sztangielką 3s
martwy ciąg 3s

uginanie ramion ze sztangą 3s
uginanie ramion ze sztangielką z supinacją nadgarstka stojąc 3s

RZUĆ OKIEM DOBRE NA 4 miechy ?

--------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 429 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2906
Tak więc krótka odpowiedź: DOBRY :)
Ja swoj 2-gi cykl robiłem chyba na kredce treca Micronised 200, (cm3 jeszcze nie była dostepna) i do tego miałem BCAA 6800 jeśli dobrze pamietam. 3 cykl był juz chyba z Nitro + Micronised 200 +Bcaa. Nie pamietam juz, ale ogólnie kredka i bcaa to dobre połaczenie. Aha, tylko pamiętaj - odpowiednia dieta bo inaczej kaske wywalisz na nic.
Pozdro.

OFF
"NATURA NIE NAGRADZA I NIE KARZE. ISTNIEJĄ WYŁĄCZNIE KONSEKWENCJE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 391
dieta.. jak najbardziej obfita w białko tak ? bo nie bede wywalał kasy na bialko w proszku jak moge otrzymac je z produktów

--------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 429 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2906
białko z produktów zawsze lepsze niż hydroizolat, ale białko to nie wszytko. Musisz sobie policzyc jakie masz zapotrzebowanie kaloryczne w sumie i jakie na poszczególne składniki i dodać do tego nadwyżkę. ja dodawałem zawzze 350, ale są i tacy którzy dodają nawet 600. Natępnie musisz rozplanowac posiłki...itd... Najlepiej poczytaj zbiór postów na temat odzywiania który znajdziesz w dziale SFD/odzywianie albo dieta. Zaplanuj, wrzuć na forum i ktoś to na pewno oceni, albo chociarz da ci dobre wskazówki. Wiele ludzi ma tutaj mega wiedze na ten temat.

OFF
"NATURA NIE NAGRADZA I NIE KARZE. ISTNIEJĄ WYŁĄCZNIE KONSEKWENCJE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 391
dostalem pare linkow o odzywianiu i mam zamiar kiedys siąśc i poczytac.. (duzo tego jest) przez ten rok jak ćwiczylem stosowalem sie do diety ulozonej tzn . kupilem ksiazke o kulturystyce na allegro i tam duzo bylo tego .. ale z tej diety przytylem 20 kg w 2.5 msc i nabrałem tluszczu.. i co radzilbys zeby to sie nie powtorzylo.. ???

--------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 391
w tym cyklu chce zabrac sie za lekka redukcje i zarysowac miesnie dlatego chce mieć porządna diete zeby nie zmarnowac supli.. waze 100kg na 195 cm wzrostu wiec jest chyba z czego rzeźbic.. o ile nie mam samego tłuszczu w masie.. ;P

--------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 391
więc jakby ktos miał czas i tą megawiedze to prosił bym o pare wskazowek.. moze wcale nie kupie supli jak nie są potrzebne.. jestem raczej nowicjuszem i nie bardzo ogarniam zasady.. chce cos wyrzeźbic i chyba split bedzie okey ? i jakies rady na elegancką diete ?

--------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 429 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2906
oczywiście ze dużo..:) w końcu chcemy być dużymi chłopcami.
napisz wiek, wage, wzrost. Rozumiem że chcesz sie przymasować.
Przedstaw jak wygląda twój dzień: np. wstaje o 8.00, potem szkoła albo praca do 17 itp. Ile razy robisz trening siłowy w tygodniu ile aerobów. Czy masz problemy z tyciem - tutaj musisz sam doczytać na necie czy jestes ektomorikiem, endomorfikiem czy mezomofikiem.
Sprobojemy to złożyć w całość. To naprawde nie jest takie trudne jak sie wydaję. Z drugiej strony ja nigdy nie potrzebowałem pomocy w dietach, ale przyszedł wiek i musze juz uważać, wiec sam czasem sięgam po pomoc innych.

OFF
"NATURA NIE NAGRADZA I NIE KARZE. ISTNIEJĄ WYŁĄCZNIE KONSEKWENCJE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 429 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2906
Nie chodzi o to że suple sa nie potrzebne. Cm3 działa antykatabolicznie wiec czy robisz mase czy się żeźbisz jest dobrym wyborem nie wspominając juz o bcaa. Chodzi o to żebyś trzymał sie właściwego pożywienia o właściwych porach i bedziesz bardzo szeczęśliwym gościem że cały twój fizyczny wysiłek nie idzie na marne.

OFF
"NATURA NIE NAGRADZA I NIE KARZE. ISTNIEJĄ WYŁĄCZNIE KONSEKWENCJE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15648
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 391
wiek 16 lat wzrost 195 waga 100kg. nie widac po mnie tej wagi jestem dość szczuply z tyciem nie mam problemow.. jem to co lubie obecnie mam 14 tygodniowy cykl na sile (sama klatka) i nie prowadze diety ale po tym cyklu chcialem kupicem cm3 + bcaa i zrobic split poniedzialek wtorek + czwartek piątek A1 B1 A2 B2 czyli a1- ciezki a2-lekkki trening tak samo z b1 i b2..
Po tym cyklu nie chce zmarnowac czasu i kasy na suple tylko wpelni go wykorzysac i stac sie masywny zarysowac mięsnie klatki i rąk glownie. moj dzien wyglada jak innych w moim wieku. wstaje o 7 jem sniadanie ide do szkoly tam lekki posilek na przerwie przychodze o 15 jem obiad o 16 ćwicze o 17;30 kolacja o 19:30 jeszcze jeden posiłek (2 kolacja głownie same bialka) i tyle wiec pitek213 jakies rady ? :P

--------------------------

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta i związana z nia suplemacja..

Następny temat

Którego producenta HCA wybrać?

WHEY premium