SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clomid NA cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
mam clomid, który już skończył ważność ale jakoś nie szykuje się zejście z teścia więc może by go wszamać żeby trochę ruszyć jaja? Nie biję HCG bo jakoś nie czuję potrzeby, jestem na cyklu już od 3-4 miesięcy a jaja się wcale nie zmniejszyły, sperma biała, wszystko ok ponadto raczej przez najbliższe... życie nie będę schodził z cyklu [hrt]

mam 24 tabletki, szamać przez 24 dni jedną na noc czy przez 12 dni dwie na noc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 425 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2736
Jakie skutki? Atrofie jąder. Nie używane jajka kurczą się, obumierają w nich komórki Leydiga i to już po około 2 tygodniach nie używania. Będzie problem z odblokiem. Nie używane jądra nie dadzą rade wyprodukować odpowiedniej ilości teścia. A gdy przerwa w pracy jąder będzie odpowiednio długa(kilka miesięcy? dłużej)już nigdy jądra mogę nie wrócić do właściwej formy. W ekstremalnych sytuacjach mozna został eunuchem.
A czemu nie warto brać cloma na cyklu? Bo to nic nie da. Główne działania clomidu opiera się na maskowaniu obecności estrogenów w organizmie. Pod wpływem clomu oraganizm uważa że poziom estrogenu jest niski(a po cyklu jest zawsze wysoki). 80% estrogenu bierze się z konwersji testosteronu na estradiol. Gdy testosteronu nie ma(a po cyklu juz go nie ma), potrzeba wyprodukować ten hormon przez jądra, by enzym aromatazy miał co zamienić w estradiol.
Na cyklu
gdy oszukamy organizm clomem udając niską ilość estrogenów, nadal pozostanie wysoki poziom testosteronu, wiec jądra nic dodatkowo nie zrobią bo po co. Testosteron jest, będzie co aromatyzować.
HCG to syntetyczny hormon LH który pobudza jądra do pracy.
W tak krytycznej sytuacji jak kilka miechów na soku i braku HCG w desperacji chwyciłbym się DAA. Ten kwas działa na kilku różnych poziomach i jest cień szans że pomimo zablokowanej osi podwzgórze-przysadka-nadnercza coś tam jądra mogą wyprodukować. Ale nie słyszałem o nikim kto by tego próbował.

Zmieniony przez - kiryl3 w dniu 2011-10-24 14:59:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699782
a po co masz brać lek który nie jest Ci potrzebny???
i w dodatku jest po terminie?
jak 4 miesiące jesteś on to hcg już dawno powinieneś przywalić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
po to żeby jaja chociaż trochę poruszyć

powinienem a nie przywaliłem i wszystko jest ok

HCG nie mam i nie będę mieć jeszcze długo, skoro mam cloma to chyba lepszy rydz niż nic?

Zmieniony przez - Vandaal w dniu 2011-10-11 23:06:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15580
badania robiłeś że wiesz czy jest OK ?

hcg wskazane, clomid do kibla ; )

manipulowanie węglami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 616 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44046
gdzieś czytałem, że na cyklu można brać bromo, nawet nie będąc na środkach 19-nor, w celu oszukania przysadki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 780 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64706
walisz cykl 4 miesiące z taką wiedzą ? porównując clomid do hcg
tylko pogratulować :) ale fota w profilu mówi sama za siebie ..
ta oszczędność na hcg Ci wyjdzie bokiem ja bym nie tykał koksów dłużej jak 7/8 tyg bez hcg

oni dobre chłopaki byli ale roboty nie było ..

"Nie bój się strach karmi się Twoim lękiem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bijesz wyebky
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
"Jaja poruszyc" najpierw poczytaj czym sie rozni clom od hcg, lo*****!

Zacznij jesc, to saa to nie lekarstwo na niedozywienie.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
o boże jak zwykle barany nie potrafią samemu myśleć tylko powtarzają to co wie każdy laik - ludzie różnica między hcg a clomidem jest ogromna i oczywista, co nie zmienia faktu, że clomid również może kopnąć przysadkę [lh] a co za tym idzie jaja do pracy, teraz zrozumieli czy narysować?

i nie piszcie swoich wywodów, że to nie jest lek na niedożywienie, mam w dupie wasze osądy, forum jest od uzyskania informacji, jestem pełnoletni to mogę walić omke w czoło, zdecydowałem i tak zostanie.

Zmieniony przez - Vandaal w dniu 2011-10-12 17:42:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699782
narazie odpocznij od baranów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
wyprzedziłeś mojego bana

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy zablokowanie-zmniejszenie estrogenu zmniejszy agresje i pobudzenie?

Następny temat

Co myslicie o ...

WHEY premium