SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Za wysoki estradiol na cyklu.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55617

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga

90

Wzrost

183

Obwód talii

84

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

3/4.5/1

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

ostatni 5 m-cy temu prop/npp/wino

Opisz swój plan treningowy

split 5 dniowy : priorytet łydka , barki , kaptury , biceps

Cel cyklu

masa dobrej jakości

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

10%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

chudnięcia

Stan zdrowia

bdb

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

szybka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 278 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3527
Dwa miesiące temu miałem robiony zabieg usunięcia ginekomastii , wróciłem na siłownie po miesiącu delikatnie poćwiczyłem i od tygodnia jestem na cyklu:

1-6 meta 50 mg ed
1-6 enan 250mg e5d
7-15 enan 250mg e3d
1-15 bold 250mg e3d

13-16 enan 250mg e5d -mostek

17-27 prop 75mg e2d
18-26 tren 100 mg e2d
22-28 wino 60 mg ed

Z wyników badań hormonalnych ( robionych dzisiaj naczczo) wyszło :

*Estradiol 80,51 pg/ml ( norma 13.5-59.5)
*Testosteron 13,67 ng/ml (norma 2,8-8)

Jako, że niedawno miałem robiony ten zabieg czuję jeszcze zrosty po zabiegu. Niepokoi mnie jednak lewy cycek który jest bardzo wrażliwy w porównaniu do prawego. Wyraźnie czuję ,że coś jest nie tak, plus przy masowaniu jest bolący. Jako tako nic mi tam jeszcze wyraźnego nie wyskoczyło , jednak ten Estrogen jest ponad normę a to dopiero początek cyklu.

Pytanie brzmi, czy już teraz warto zbić ten estrogen przy pomocy arimidexu , czy zablokowaniu receptorów przez nolve/tamoxa ?? I czy czekać śmiało na rozwój sytuacji z tym lewym sutkiem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
"Exemestane jest III generacji inhibitorem aromatazy (AI = aromatase inhibitor, po polsku inhibitor aromatazy = IA). Został opracowany przez firmę Pharmacia & Upjohn. Jest środkiem zabronionym przez WADA do stosowania przez sportowców, jak prawie wszystkie najlepsze produkty na rynku. Exemestane jest sklasyfikowany w kategorii S4 – modulatory hormonalne i metaboliczne. Na liście są m.in. AICAR i GW501516, inhibitory aromatazy (np. formestane), SERM (takich jak tamoxifen/nolvadex; cytrynian klomifenu (znany lepiej jako clomid), inhibitory miostatyny, trimetazidiny oraz różnego sortu insuliny. Jedne z pierwszych badań klinicznych exemestane prowadzono w 1992 roku. Wtedy występował pod nazwą FCE 24304. Zresztą, naukowcy mieli niesłychany rozmach, gdyż podawali kobietom po menopauzie nawet do 800 mg dziennie (gdy w zupełności wystarczy 25 mg dziennie) [14]."

Więcej -> doping.pl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
oby dwa cyce miales operowane?
1

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 278 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3527
dwa , w prawym miałem wycinane troszkę więcej mięsa , tzn była większe gino po prostu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
Mogles zrobic badania przed cyklem to bys wiedzial czy czasem zanim wszedles na bombe nei bylo za wysoko. Moglbys zaczac podjadac exe i kontrolowac estro zeby sie w widlach miescilo.
1

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 278 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3527
mogłem zrobić ,ale tak odwlekałem i odwlekałem ... no nic jeszcze tragedii nie ma ale przydało by się zbić.Jakie ewentualne dawki exe i kiedy następne badanie wykonać od brania ,żeby mieć wyraźny obraz jak szybko spada estro ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
wrzucilbym pol tabsa/e2d i po 2 tygodniach zrobil badania

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1524 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15475
korekta....minimum 0.5 tab dziennie przez tydzien potem zrob badania...ja miałem w granicy 115 zarłem tabs dziennie zrobiłem badania i wielki ujjj zbiło...na 93
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 267 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62177
Najpierw zrób badanie i dopiero dobierze się dawkowanie.

Doczytalem. Zrób tak jak Rafiz napisał

Zmieniony przez - kenet1976 w dniu 2014-11-13 19:02:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 278 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3527
nie mam za bardzo dostępu do exe , Arimidex jedynie mogę mieć :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 278 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3527
jak sprawa wygląda z Arimidexem? nada się ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 490 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10109
Załatw sobie Etadron . To estro jeszcze nie jest takie wysokie. Ja miałem wyjyebane prawie 200. Przez tydzień Etadronem zbiłem prawie do widełek . 25mg/ed.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl. HCG

Następny temat

Omnadren 250 doustnie???

WHEY premium